Ważne zwycięstwo Victorii Świebodzice. „Wróciliśmy do naszego lepszego grania” (Wideo)

Victoria Świebodzice przełamała złą passę. Podopieczni Daniela Gandery pokonali 1:0 drużynę MKS Karolina Jaworzyna Śląska.

Po dwóch przegranych spotkaniach, punkty były potrzebne Victorii Świebodzice jak rybie woda. Zespół przystąpił do spotkania z Karoliną Jaworzyna Śląska mocno zmobilizowany.

Na stadionie przy ulicy Sportowej podejmowaliśmy drużynę MKS Karolina Jaworzyna Śląska. Karolina przed spotkaniem w Świebodzicach zajmowała 11 miejsce w tabeli wrocławskiej klasy okręgowej z dorobkiem 8. punktów, a Victoria miała tylko „oczko” więcej. Mecz był bardzo wyrównany i pełen walki w środku boiska. Obie drużyny miały szanse na zdobycie zwycięskiej bramki. Sztuka ta udała się Victorii w 35. minucie spotkania po strzale w długi róg bramki Dmytro Altukhova i błędzie bramkarza gości. W drugiej połowie mimo kilku dogodnych sytuacji obie drużyny nie zdołały strzelić bramki – relacjonuje Radosław Sowa z Victorii.

Po meczu trener Daniel Gandera podsumował spotkanie.

Ważne zwycięstwo po dwóch słabszych meczach. Dziś wróciliśmy do naszego lepszego grania choć wciąż stać nas na jeszcze lepszą grę. Jaworzyna to ciężki przeciwnik dlatego cieszy fakt, że trzy punkty zostają w Świebodzicach – powiedział szkoleniowiec Victorii Świebodzice.

Victoria po siedmiu rozegranych spotkaniach zajmuje 8. miejsce w tabeli z dorobkiem 12. punktów.

Tabela TUTAJ

MKS Victoria Świebodzice – MKS Karolina Jaworzyna Śląska 1:0 (1:0)

Bramka: Dmytro Altukhov 35′

Skład Victorii: Fabian Chrebela – Błażej Gromniak (K), Mariusz Antas, Paweł Grzesiak, Michał Juszczyk, Mariusz Blaszczak, Dmytro Altukhov (Dominik Woźniak 46′), Daniel Gandera, Kacper Wiśniewski, Dawid Kokoszka (Adam Tarkowski 75′), Tomasz Rutkowski (Marcin Traczykowski 46′)

Kolejny mecz zespół ze Świebodzic rozegra na wyjeździe 26 września, a przeciwnikiem będzie Kryształ Stronie Śląskie.

Victoria Świebodzice współpracuje z portalem GF. Klub jest objęty patronatem medialnym.


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.