Wielkopolska 4 liga. Trzecie z rzędu zwycięstwo Lubuszanina Trzcianka

MKS Hydro Lubuszanin Trzcianka pokonał 1:0 KS Opatówek w 13. kolejce rozgrywek wielkopolskiej 4 ligi.  Jedynego gola w tym meczu zdobył w 42 minucie Paweł Wicher. Było to trzecie z rzędu zwycięstwo „Lubu”.

W pierwszej połowie gospodarze zdecydowanie częściej dochodzili do dogodnych sytuacji. Lubuszanin miał optyczną przewagę, jednak futbolówka nie chciała wpaść do siatki rywali.

W 41 minucie bardzo groźnie zrobiło się pod bramką Lubuszanina. Łukasz Grabowski uderzył precyzyjnie pod poprzeczkę, jednak kapitalną paradą popisał się Łukasz Benedykciński. Po rzucie rożnym gospodarze wyszli z szybka kontrą i Paweł Wicher „szczupakiem” zdobył efektownego gola, wyprowadzając Lubu na prowadzenie. Do przerwy gospodarze prowadzili 1:0.

Po zmianie stron Lubuszanin wciąż kontrolował przebieg wydarzeń na boisku. Kilkakrotnie piłkarze z Trzcianki mogli podwyższyć wynik, jednak nie uległ on zmianie do końca spotkania.

Podopieczni Jarosława Feciucha po zwycięstwie awansowali na drugie miejsce w tabeli. Lubuszanin traci do lidera, LKS-u Gołuchów, zaledwie jeden punkt.

MKS Hydro Lubuszanin Trzcianka – KS Opatówek 1:0 (1:0)

Skład Lubuszanina: Ł. Benedykciński – J. Czapliński, P. Ziopaja (66′ B. Wrzosek), M. Budnik, P. Przygocki – A. Pietrowski (82′ E. Mchedlidze), R. Majtyka, P. Iwanicki, M. Pakuła (46′ K. Grygier), M. Łuczak – P. Wicher (66′ O. Kpassa)

W najbliższej kolejce, Lubuszanin zagra w Międzychodzie. Mecz z Wartą odbędzie się w sobotę (26 października) o godz.15:00.

Źródło i zdjęcia: Lubuszanin Trzcianka.