fbpx

Wielkopolska 4 liga. Wyjazdowy remis Lubuszanina Trzcianka

Lubuszanin Trzcianka w przedostatniej kolejce rozgrywek IV ligi wielkopolskiej zremisował bezbramkowo na wyjeździe z Victorią Ostrzeszów.

Drużyna z Trzcianki przystąpiła do spotkania w mocno osłabionym składzie. Podopieczni trenera Feciucha zremisowali w Ostrzeszowie po dramatycznym boju, a punkt w meczu z Victorią nie przyszedł im łatwo.

W pierwszej połowie czerwoną kartką ukarany został kapitan gości Paweł Iwanicki, ponadto z powodu urazu boisko musiał opuścić Kacper Grygier.

Zespół gospodarzy był usatysfakcjonowany z remisowego rezultatu uzyskanego z wyżej notowanym rywalem. Victoria Ostrzeszów z dorobkiem 24 punktów zajmuje dziewiątą lokatę.

Lubuszanin znajduje się na szóstym miejsce w tabeli rozgrywek. Czołówka jest bardzo wyrównana, należy przypomnieć, że „Lubu” ma zaledwie 5 punktów straty do lidera, Victorii Września.

W ostatnim meczu rundy jesiennej zespół z Ostrzeszowa na wyjeździe zagra z Kotwicą Kórnik. Natomiast Lubuszanin w ciekawie zapowiadającym się spotkaniu, podejmie na własnym boisku Unię Swarzędz.

Victoria Ostrzeszów – Lubuszanin Trzcianka 0:0

Victoria – Mateusz Kierzek, Jakub Jędrzejak, Grzegorz Wachowiak, Kornel Skorzybót, Maciej Stawiński, Radosław Dolata (72′ Kamil Sztukowski), Robert Skrobacz, Michał Mazurek, Przemysław Dubiel (60′ Miłosz Nowicki), Mikołaj Jędrzejewski, Remigiusz Pastucha (70′ Mikołaj Obsadny)

Lubuszanin – Łukasz Benedykciński, Piotr Przygocki, Mikołaj Łuczak, Krystian Feciuch, Adrian Pietrowski, Jakub Czapliński, Michał Pakuła, Paweł Iwanicki, Paweł Wicher, Kacper Grygier, Rafał Majtyka

Fot. Victoria Ostrzeszów

 

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.