Wielkopolska klasa okręgowa grupa V. Ranking popularności klubów

W dzisiejszym odcinku cyklu „Ranking popularności klubów”, już ostatnia z wielkopolskich okręgówek. Czas na grupę piątą. Tych z czytelników, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję i podkreślam, że rankingi są tworzone tylko i wyłącznie na podstawie ilości polubień klubowego profilu na facebooku. Nie są brane pod uwagę liczby mieszkańców, frekwencja na stadionie czy treści zmieszczane przez kluby. W zestawieniach nie są uwzględniane zespoły rezerw występujących w danej lidze.

W piątej grupie wielkopolskiej okręgówki, czółowa szostka rankingu posiada profile w przedziale 1048-1839 polubień. Pozostałe dziesięć klubów mieści się w „widełkach” 494-913.

Co ciekawe, pierwsze cztery miejsca zajęły zespoły, które również w ligowej tabeli okupują miejsca 1-4. W rankingu popularności zamieniły się lokatami.

Miejsce czwarte przypadło Sarnowiance Sarnowa z liczbą polubień 1230. Na najniższym miejscu podium uplasował się LZS Stare Oborzyska. Klubowy profil lubi 1262 sympatyków.

Na pozycji drugiej znalazł się lider rozgrywek Grom Wolsztyn. Fanpage tego zespołu na chwilę obecną „zalajkowało” 1602 kibiców.

Zwycięzcą rankingu okazał się Piast Poniec, zajmujący drugie miejsce w ligowej tabeli. Klubowy profil powoli zbliża się do granicy dwóch tysięcy lajków. Pierwsze miejsce w zestawieniu Piast osiągnął dzięki 1839 polubieniom.

Ranking popularności klubów występujących w piątej grupie wielkopolskiej klasy okręgowej pod względem liczby lajków na facebooku. Stan na 06.04.2020.

[ninja_tables id=”3310″]

 

Grzegorz Sawicki

******

Szeroka oferta dla klubów z niższych lig https://www.facebook.com/grafikasportowa/

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.