Wielkopolska klasa okręgowa grupa VI. Ranking popularności klubów

W kilku następnych odcinkach cyklu „Ranking popularności klubów”, przyjrzę się facebookowym profilom klubów występujących w ligach Wielkopolskiego ZPN.  Dziś szósta grupa klasy okręgowej. Tych z czytelników, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję i podkreślam, że rankingi są tworzone tylko i wyłącznie na podstawie ilości polubień klubowego profilu na facebooku. Nie są brane pod uwagę liczby mieszkańców, frekwencja na stadionie czy treści zmieszczane przez kluby. W zestawieniach nie są uwzględniane zespoły rezerw występujących w danej lidze.

W szóstej grupie wielkopolskiej okręgówki, na szesnaście klubów połowa posiada profile, które nie przekroczyły granicy tysiąca sympatyków. Siedem zespołów mieści się w przedziale 1003-1588. Zwycięzca rankingu imponuje fanpage’em, który polubiło ponad trzy tysiące osób.

Na miejscu trzecim uplasował się lider rozgrywek Polonia Chodzież. Profil klubu lubi 1355 osób.

Drugą lokatę zajęła Korona Stróżewo. Fanpage tego klubu polubiło 1588 sympatyków.

Zwycięzcą rankingu z ogromną przewagą została Stella Białośliwie. Profil zespołu, który zajmuje 14. miejsce w ligowej tabeli, „zalajkowało” 3146 fanów. Brawo.

[ninja_tables id=”3226″]

 

Zdjęcie autorstwa Retha Ferguson z Pexels

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Jedna odpowiedź do “Wielkopolska klasa okręgowa grupa VI. Ranking popularności klubów”

  1. Stella Bialosliwie to nie tylko klub ale i też tradycja !!!

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.