Wielkopolska klasa okręgowa gupa I. Ranking popularności klubów

W kilku następnych odcinkach cyklu „Ranking popularności klubów”, przyjrzę się facebookowym profilom klubów występujących w ligach Wielkopolskiego ZPN.  Dziś szósta grupa klasy okręgowej. Tych z czytelników, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję i podkreślam, że rankingi są tworzone tylko i wyłącznie na podstawie ilości polubień klubowego profilu na facebooku. Nie są brane pod uwagę liczby mieszkańców, frekwencja na stadionie czy treści zmieszczane przez kluby. W zestawieniach nie są uwzględniane zespoły rezerw występujących w danej lidze.

W pierwszej grupie wielkopolskiej okręgówki patrząc ogólnie na klubowe profile, połowa zespołów posiada fanpage, które nie przekroczyły jeszcze tysiąca polubień. Sześć klubów mieści się w przedziale 1032-1701. Dwa najlepsze w zestawieniu przekroczyły dwa tysiące lajków.

Należy zwrócić uwagę na bardzo aktywne fanpage’e Ogniwa Łąkociny z liczbą polubień 1270 oraz Gromu Golina, ktoryego profil lubi 1701. Oba te kluby zajmują dwa ostatnie miejsca w tabeli rozgrywek, ale jeśli chodzi o działalność w social mediach, jest ona godna naśladowania.

Miejsce drugie w zestawieniu zajęła Wisła Borek Wielkopolski. Profil dziesiątej drużyny w ligowej tabeli, polubiło do tej pory 2027 fanów.

Zwycięzcą rankingu został WKS Witaszyce. Pierwsze miejsce zapewnił klubowi profil, który „zalajkowało” 2078 sympatyków. Brawo.

Ranking popularności klubów występujących w pierwszej grupie wielkopolskiej klasy okręgowej pod względem liczby lajków na facebooku. Stan na 05.04.2020.

[ninja_tables id=”3265″]

 

Grzegorz Sawicki

 

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Jedna odpowiedź do “Wielkopolska klasa okręgowa gupa I. Ranking popularności klubów”

  1. Czy można wstawić tabelę tak jak w innych grupach?

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.