Wspomnień czar. Gol z kategorii „stadiony świata” C-klasowego Leśnika Łącza w meczu z 2014 roku (WIDEO)

Leśnik Łącza, klub występujący w zabrzańskiej C-klasie, często przypomina swoim sympatykom mecze sprzed kilku lat. Tym razem w filmiku zamieszczonym na Facebooku możemy podziwiać fantastyczne trafienie z rzutu wolnego w spotkaniu rozegranym w 2014 roku.

Gol padł w meczu Leśnika Łącza z Naprzodem Łubie, który został rozegrany 12 października 2014 roku w ramach 7. kolejki rozgrywek C-klasy Zabrze. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Leśnika 6:0, a ostatnia bramka to prawdziwe „cudeńko”. Dodam, że sezon 2014/2015 zakończył się awansem drużyny z Łączy na B-klasowy poziom.

Nabór do zespołu

W aktualnie trwającym sezonie Leśnik zajmuje trzecią pozycję w tabeli zabrzańskiej C-klasy z dorobkiem 17 punktów. Klub ogłasza uzupełniający nabór do drużyny przed rozpoczęciem rundy wiosennej. W najbliższą sobotę 13 marca planowana jest gra wewnętrzna, podczas której zainteresowani grą w Leśniku zawodnicy będą mogli zaprezentować swoje umiejętności.

Pierwszą kolejkę wiosennych zmagań zaplanowano na 10/11 kwietnia, więc jest jeszcze trochę czasu na wkomponowanie się nowych zawodników do kadry zespołu.

Może być zdjęciem przedstawiającym uprawia sport, stoi, na świeżym powietrzu i tekst „LKS LEŚNIK ŁĄCZA Ogłasza nabór uzupełniający do drużyny seniorskiej (Eurotech C klasa, podokręg Zabrze) 10 Jesteś zawodnikiem, który poszukuje drużyny i chcesz spróbować swoich sił w grze na dużym boisku? 心 87 KLUB SHONTET UDOSTĘPNIJ! YƯN LEŚNIKLACZA Chcesz być w drużynie z aspiracjami? Po wiecej informacji zapraszamy do kontaktu: Grzegorz Lasak, Marek Kloze Boisko "LKS LESNIK ŁĄCZA" (Szkolna, 44-160 Łącza) lesniklacza@zabrze.slzpn.pl hp:/wfacebok.comksLesikacza”

C-klasowy Leśnik Łącza jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Zachęcam do obserwowania klubowego profilu Facebooku i Instagramie oraz zasubskrybowania kanału na Youtube.

*******

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.