Znamy nazwisko nowego szkoleniowca Widzewa Łódź. Nie będzie nim Walter Pandiani

Enkeiled Dobi zostanie trenerem Widzewa Łódź – poinformował portal widzew24.pl.

Sytuacja związana z objęciem funkcji szkoleniowca w łódzkim klubie jest bardzo dynamiczna. Jeszcze wczoraj faworytem był słynny Urugwajczyk Walter Pandiani, który potwierdził zaawansowane negocjacje z klubem. Jednak, według informacji lokalnych serwisów, władze Widzewa nie zdecydowały się na zatrudnienie byłego gracza Deportivo La Coruna ze względu na niewielkie doświadczenie w pracy trenerskiej.

Na placu boju pozostali Dariusz Skrzypczak, który w ubiegłym sezonie pełnił funkcję asystenta Dariusza Żurawia w Lechu Poznań oraz Albańczyk Enkeiled Dobi, były już szkoleniowiec Górnika Polkowice.

Jak podaje portal widzew24.pl, Skrzypczak ostatecznie zrezygnował z rozmów. Pozostaje więc Dobi, który najprawdopodobniej dzisiaj podpisze kontrakt z czterokrotnymi mistrzami Polski, o czym donosi wspomniane źródło.

Dobi trafił do Polski w 2000 roku, występował w barwach Zagłębia Lubin oraz Górnika Zabrze. W 2003 roku wyjechał do Francji, gdzie był zawodnikiem kilku klubów. W lipcu 2010 roku zdecydował się na powrót do Polski i został piłkarzem Miedzi Legnica. Karierę zakończył w 2013 roku.

Od stycznia 2017 roku Enkeleid Dobi pracował z Górnikiem Polkowice, wprowadzając zespół do 2 Ligi. Pod jego wodzą drużyna z Polkowic rozegrała 119 spotkań.

45-latek ma poprowadzić pierwszy trening Widzewa w najbliższy poniedziałek.

Źródło: widzew24.pl, własne

Fot. polkowice.eu

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Jedna odpowiedź do “Znamy nazwisko nowego szkoleniowca Widzewa Łódź. Nie będzie nim Walter Pandiani”

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.