fbpx

Znamy wyniki półfinałów „Konkursu na najpopularniejszą osobę galaktycznej społeczności niższych lig”. Szokująca decyzja obu finalistów

W sobotni wieczór około godziny 2o:00 zakończyły się półfinały „Konkursu na najpopularniejszą osobę galaktycznej społeczności niższych lig”.  To w jaki sposób najlepsza czwórka Galaktycznej zabawy zmobilizowała swoich kibiców do oddawania głosów, mogę określić tylko jednym słowem: KOSMOS.

W półfinałach spotkali się w pierwszej parze Kasia Pijarowska z Przemkiem Piotrowskim oraz w parze drugiej Kamil Jackiewicz i Arek Jargieło.

Kasia, która jak burza przeszła przez poprzednie rundy uważana była za faworytkę nie tylko półfinału, ale również całego konkursu. Obserwatorom zabawy już po kilku pierwszych godzinach pojedynku wydawało się, że niespodzianki nie będzie, gdyż redaktor naczelna portalu „Futbol z Jajnikami” prowadziła zdecydowanie z Przemkiem, członkiem zarządu Unii Ciechanowiec. Przewaga była w pewnym momencie ogromna. Jednak ja sam czekalem kiedy „magik social mediów” z Ciechanowca odpali. I odpalił… Akcja marketingowa w wykonaniu Przemka i jego sympatyków była fantastyczna. Cóż mówić więcej…wygrał półfinał pokonując Kasię różnicą 88 głosów. W głosowaniu na tę parę oddano ich w sumie…5268.

W drugiej parze Kamil Jackiewicz, członek zarządu LZS Krynki, mający za sobą mocną ekipę, wydawał się faworytem. Jednak Arek Jargieło z polonijnego The Eagle Football Club, będący według mnie, czarnym koniem konkursu, nie zamierzał odpuścić. Głosy na przedstawiciela Polonii w Wielkiej Brytanii oddawane w błyskawicznym tempie, szybko wyprowadziły go na prowadzenie. Czyżby kolejna niespodzianka miała się stać udziałem Arkadiusza? Tutaj również o końcowym wyniku zadecydowała ogromna mobilizacja sympatyków Kamila. On potrafi zachęcić kibiców do aktywności w mediach społecznosciowych. Ostatnie godziny, to była „petarda”… Podlasie i w tym przypadku pokazało klasę. Przedstawiciel klubu z Krynek zwyciężył różnicą 38 głosów. W głosowaniu na tę parę półfinałową, swoje „kliki” oddało 3824 osoby.

Ogólnie podczas obu pólfinałów oddano 9092 głosy.

Wyniki półfinałów „Konkursu na najpopularniejszą osobę galaktycznej społeczności niższych lig”

Przemysław Piotrowski – Katarzyna Pijarowska 2678:2590

Kamil Jackiewicz – Arkadiusz Jargieło 1931:1893

******

Z ostatniej chwili. Finał konkursu się nie odbędzie!!! 

Przemek z Kamilem ustalili między sobą, że rezygnują z  finałowej rozgrywki, gdyż nie chcą bratobójczego pojedynku. Obaj zgodnie czują, że największym wygranym jest województwo podlaskie.

Nie pozostaje mi nic innego jak przychylić się do decyzji obu panów. Tak więc, zwycięzcami pierwszego „Konkursu na najpopularniejszą osobę galaktycznej społeczności niższych lig” zostają:

Przemysław Piotrowski (Unia Ciechanowiec) i Kamil Jackiewicz (LZS Krynki)

******

Ze swojej strony chciałbym podziękować całej szestnastce uczestników oraz wielotysięcznej społeczności niższych lig, która więła udział w zorganizowanej przeze mnie zabawie. Nie spodziewałem się takiego odbioru. Jesteście wielcy!!!

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.