Znany dziennikarz o Lewandowskim: Mieliśmy znakomite relacje, a potem…nie odzywaliśmy się do siebie przez 10 lat (WIDEO)

Sebastian Staszewski, dyrektor TVP Sport, w programie „Dwa Fotele” na kanale Meczyki.pl opowiedział o swojej relacji z Robertem Lewandowskim. Obaj panowie mieli znakomitą relację do czasu pewnej rozmowy. Po niej przez 10 lat nie zamienili ze sobą słowa.

Sebastian Staszewski był gościem Janusza Basałaja w programie Dwa Fotele na kanale Meczyki.pl. Obecny szef TVP Sport opowiedział o swoich bardzo bliskich relacjach z Robertem Lewandowskim. Zdradził kulisy rozmowy, po której przez dziesięć lat obaj panowie nie odzywali się do siebie.

– Miałem z Robertem Lewandowskim bardzo dobre relacje. Gdy był w Dortmundzie, zawsze odbierał. Kiedyś doszło do takiej sytuacji, że opisałem bardzo trudne relacje trójki Polaków w Dortmundzie. Robert Lewandowski chciał wiedzieć, skąd miałem te informacje. Nie powiedziałem mu. Powiedział, że nie będziemy rozmawiać. Rozłączyliśmy się i dziesięć lat minęło – powiedział Staszewski.

– Kiedyś napisałem jednak tekst opisujący trudne relacje Polaków w BVB – „Jak to w polskim piekiełku w Dortmundzie bywało?”. Robert Lewandowski chciał wiedzieć, skąd się dowiedziałem. – Powiedz. – Nie powiem. – Powiedz. – Nie powiem. – Powiedz. – Robert, a jakbyś ty mi powiedział i by ktoś mnie spytał, to chciałbyś, żebym mu ujawnił? – Nie, ale powiedz. – Nie powiem. – To nie będziemy rozmawiać. – Ok. – Rozłączyliśmy się i 10 lat minęło… – zdradził dziennikarz.

– Skoro Robert tak powiedział, ja nie będę się prosił. Z dziennikarskiego punktu widzenia to nie było przyjemne. Po dziesięciu latach spotkaliśmy się w Barcelonie i wyjaśniliśmy sobie wszystko. Jeżeli ktoś nie ma ochoty ze mną rozmawiać, zachowałem się honorowo. Jako dziennikarzowi na pewno mi się to nie opłaciło – podkreślił.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.