Znany polski youtuber został właścicielem klubu z Klasy A. „Po kilku godzinach mamy 164 piłkarskie CV i 52 oferty sponsorskie”

Orkan Jarosławiec zmienił nazwę na Pompa Team Jarosławiec. Klub został wykupiony przez youtubera Szymona „Isamu” Kasprzyka, znanego m.in. z występów w FAME MMA. Influencer wyjaśnił powody, dla których zainwestował w zespół występujący w Klasie A.

Orkan Jarosławiec w minionym sezonie zajął 12. miejsce w czwartej grupie wielkopolskiej Klasy A. Klub znalazł się w finansowych tarapatach i wykupienie go przez Kasprzyka uratowało jego byt.

Szymon „Isamu” Kasprzyk, youtuber, freak fighter oraz założyciel drużyny e-sportowej „Pompa Team” jest sentymentalnie związany z Orkanem Jarosławiec. Teraz postanowił wykupić klub i zmienić nazwę na Pompa Team Jarosławiec. Dzięki zmianie właściciela zespół będzie mógł przystąpić do rozgrywek.

– Jaki kraj, taki Abramowicz – śmiał się Kasprzyk w zamieszczonym na YouTube filmie, w którym ogłosił swoją decyzję.

Plany „Isamu” są ambitne i zakładają wykupienie w przyszłym roku terenu pod nowy stadion.

– Po kilku godzinach mamy: 164 piłkarskie CV, 52 oferty sponsorskie. Uaa, robi się poważnie! Czuję to! Uratujemy ten klub – napisał na Twitterze.

W nadchodzącym sezonie celem Pompa Team Jarosławiec awans do klasy okręgowej. Pomóc w realizacji tego planu ma nowy trener, Łukasz Żegleń. To były piłkarz Odry Opole, KKS-u Kalisz czy Stali Brzeg, który w 2012 r. był członkiem polskiej kadry do lat 17 i zajął z nią trzecie miejsce na mistrzostwach Europy.

Fot. Pompa Team/Facebook

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.