Aleksandar Vuković już nie jest szkoleniowcem Legii Warszawa. Nieoficjalnie jest znane nazwisko nowego trenera

Od poniedziałku 21 września, Aleksandar Vuković przestaje pełnić obowiązki trenera pierwszej drużyny Legii Warszawa.  

– Bardzo dziękuję „Vuko” za to co zrobił dla Legii, nie tylko przez ostatnie półtora roku jako trener I drużyny, z którą zdobył Mistrzostwo Polski, ale także na przestrzeni ostatnich lat. Zawsze mogliśmy na niego liczyć, szczególnie w trudnych momentach i nigdy nie bał się brać odpowiedzialności. Należy mu się za to ogromny szacunek ze strony Klubu i kibiców. Bardzo rozwinął się też jako trener, szybko się uczył i rozwijał, dlatego jestem pewien, że będzie osiągał dalsze sukcesy w swojej karierze trenerskiej. Wiem też, że jest oraz pozostanie prawdziwym Legionistą i zawsze tak będziemy go w Klubie traktować. Dzisiaj musieliśmy jednak podjąć trudną decyzję, która wynika z faktu, że nadrzędnym celem Legii jest realizacja celów sportowych, w tym awans do pucharów europejskich. Uznaliśmy, że zmiana na stanowisku trenera pozwoli na szybszą poprawę gry naszej drużyny, co jest niezbędne ze względu na nadchodzące mecze decydujące o awansie do fazy grupowej Ligi Europy – powiedział Dariusz Mioduski, prezes Legii Warszawa. 

Klub wkrótce poinformuje o kolejnych decyzjach związanych ze zmianami w sztabie I drużyny Legii Warszawa.

Według doniesień portalu Interia, doszło już do wstępnego porozumienia między Czesławem Michniewiczem a Legią Warszawa. Obecny opiekun reprezentacji Polski U-21 ma zostać nowym szkoleniowcem mistrza Polski. Przedmiotem negocjacji pozostaje tylko okres współpracy, na jaki obie strony się zdecydują.

Źródło: Legia Warszawa, InteriaMiejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Jedna odpowiedź do “Aleksandar Vuković już nie jest szkoleniowcem Legii Warszawa. Nieoficjalnie jest znane nazwisko nowego trenera”

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.