fbpx

B-klasa Kielce II. Strzelec Chroberz wygrywa sparing z rywalem z klasy okręgowej

Zwycięstwem 3:2 zakończył się mecz Strzelca Chroberz z Wisłą Szczucin.

Wisła Szczucin, niedzielny przeciwnik Strzelca Chroberz, występuje w drugiej grupie tarnowskiej klasy okręgowej. Po rundzie jesiennej zajmuje ósme miejsce w tabeli.

Zespół Strzelca, mimo licznych braków kadrowych, pokonał wyżej notowanego rywala. Jeszcze na siedem minut przed końcem spotkania, wynik brzmiał 3:0. Chwila dekoncentracji w obronie drużyny i zespół Wisły zmniejszył rozmiary porażki. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Strzelca 3:2.

Mimo licznych absencji, nasz zespół zaprezentował się z bardzo dobrej strony. To dobry prognostyk przed rundą wiosenną – mówi przedstawiciel klubu.

Wisła Szczucin – Strzelec Chroberz 2:3 (0:1)

Bramki dla Strzelca: Dawid Giereś, Michał Modrzewiecki, Adam Krupa.

Skład Strzelca: Wrzoskiewicz – Godzic, Lechowski, Krupa, Bednarski – Kędra, Grabowski, Musiał, Mich. Modrzewiecki – Sternak, Giereś oraz Kamiński.

Fot. http://gksstrzelec.pl/

Zapraszam do zabawy w Galaktycznego Typera, w którym będzie można typować mecze niższych lig. Pojawią się w nim również spotkania Strzelca Chroberz. Typer jest darmowy, zero kosztów rejestracji, zabawa przednia. Więcej informacji tutaj.

 

Grzegorz Sawicki

 

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

1 komentarz na temat “B-klasa Kielce II. Strzelec Chroberz wygrywa sparing z rywalem z klasy okręgowej”

Komentarze są zamknięte.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.