fbpx

B-klasa Lublin IV. LZS Krężnica Jara rozpoczyna przygotowania do rundy wiosennej

Zawodnicy LZS-u Krężnica Jara 6 lutego odbyli pierwszy trening po przerwie.

Na pierwszych zajęciach pojawiło się kilkunastu zawodników. Wśród nich było kilku graczy, którzy w przeszłości reprezentowali barwy LZS-u Krężnica Jara. Niewykluczone, że szykują się powroty do drużyny, które będą z pewnością jej wzmocnieniem.

W następnym tygodniu zawodników czekają dwa treningi. W poniedziałek 10 lutego oraz w środę 12 lutego. Podczas środowych zajęć zespół czeka gra kontrolna przeciwko juniorom starszym Sygnału Lublin.

W lutym drużyna z Krężnicy Jarej rozegra trzy mecze sparingowe:

19.02 – Avenir Jabłonna (B-klasa) – 20:30

23.02 – BKS Lublin (Juniorzy młodsi) – 20:00

29.02 – Piotrcovia Piotrków (A-klasa) – 20:00

Wszystkie spotkania zostaną rozegrane na bocznym boisku Areny Lublin.

******

LZS Krężnica Jara po rundzie jesiennej zajmuje szóste miejsce w dziewięciozespołowej B-klasie Lublin IV. Zespół ma na swoim koncie osiem punktów. Podczas jesiennych zmagań LZS odniósł dwa zwycięstwa, poniósł pięć porażek i raz zremisował.

Kolejne wiadomości z Krężnicy Jarej już wkrótce.

https://lzskreznicajara.eu/

Grzegorz Sawicki

Zwracam się z prośbą o minimalne choćby wsparcie portalu Galaktyczny Futbol. Szczegóły pod linkiem https://zrzutka.pl/cpeary

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Jedna odpowiedź do “B-klasa Lublin IV. LZS Krężnica Jara rozpoczyna przygotowania do rundy wiosennej”

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.