fbpx

Sparta Kazimierza Wielka uległa w sparingu Przemszy Klucze

Występująca w świętokrzyskiej klasie okręgowej Sparta Kazimierza Wielka poniosła porażkę 2:3 w sparingu z Przemszą Klucze.

Sparta Kazimierza Wielka zmierzyła się w grze kontrolnej z występującej w pierwszej grupie krakowskiej okręgówki, Przemszą Klucze. W obu zespołach wystąpili zawodnicy testowani przez szkoleniowców. W drużynie Sparty na boisku pojawiło się aż pięciu graczy obserwowanych przez trenera Andrzeja Sendera.

– W tej chwili mogę powiedzieć, że naszym nowym zawodnikiem został Jakub Ryś, bramkarz, który ostatni grał w Targowiance Targowisko. Wracają do nas także Kamil Jeleń oraz Damian Mocherek – powiedział szkoleniowiec Sparty, cytowany przez echodnia.eu.

Przemsza Klucze – Sparta Kazimierza Wielka 3:2 (1:1)

Bramki: Barczyk, Rak, Pańczyk – Tomasz Mocherek, Marcin Kądzielski.

Przemsza: Matysek – Smętek, Słaboń, Rak, Mosur – Latos, zawodnik testowany 1, Guguła, Kasprzyk Piotr, Barczyk – Kazek oraz Majcherkiewicz, K. Kulawik, zawodnik testowany 2, Pańczyk, Patryk Kasprzyk.

Sparta: Ryś (zawodnik testowany 4) – zawodnik testowany 1, Adamczyk, Morsztyn, Pańtak – Kądzierski, Ziętara (zawodnik testowany 5), Tomasz Mocherek (zawodnik testowany 6), Jakub Mocherek – zawodnik testowany 3, Zając (Kłoda).

 

Źródło: echodnia.eu, Przemsza Klucze, Sparta Kazimierza Wielka

Grzegorz Sawicki

Zwracam się z prośbą o minimalne choćby wsparcie portalu Galaktyczny Futbol. Szczegóły pod linkiem https://zrzutka.pl/cpeary

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

1 komentarz na temat “Sparta Kazimierza Wielka uległa w sparingu Przemszy Klucze”

Komentarze są zamknięte.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.