fbpx

B-klasa Piotrków Trybunalski I. KS Tęcza Janków: Mamy ogromne wsparcie mieszkańców naszej miejscowości

Coraz więcej klubów „bombarduje” portal GF, to cieszy. Dziś pierwszy raz na łamach serwisu, KS Tęcza Janków z piotrkowskiej B-klasy.

KS Tęcza Janków w obecnym sezonie zajmuje trzecie miejsce w tabeli rozgrywek pierwszej grupy piotrkowskiej B-klasy. Niewielka strata do lidera, pozwala na realną szansę na awans, czego nie ukrywa prezes klubu Jakub Stachecki, który pełni tę funkcję od 2014 roku.

KS Tęcza Janków została założona w 1992 roku przez Tomasza Wilka, ktory przez 18 lat był jej prezesem. w 2011 udało się awansować do rozgruwek A-klasy prowadzonych przez OZPN w Piotrkowie Trybunalskim. Następnie przez 3 lata prezesem był Sławomir Wróbel – mówi Jakub Stachecki.

Po rundzie jesiennej, w której przegraliśmy tylko jeden mecz, zajmujemy 3 miejsce ze stratą 2 pkt do lidera. Aktualne przygotowania rozpoczęliśmy 28 stycznia i potrwają one do rozpoczęcia rundy wiosennej, które zaplanowano na 29 marca – dodaje prezes Tęczy.

Panie prezesie jak klub pozyskuje środki na bieżącą działaność?

Środki finansowe na działalność stowarzyszenia pozyskujemy głównie z Gminy Rokiciny, na terenie której działamy. Pomoc finansową uzyskujemy także ze Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Mazowieckim, a także od sponsorów, którzy z chęcią wspierają naszą działalność.

Ile osób, że się tak wyrażę „ogarnia” sprawy klubowe?

W klubie działają sami zawodnicy, sprawy klubowe ogarniane są głównie przez trenera Piotra Holaka oraz prezesa, czyli mnie. Przy przygotowaniu boiska dużą rolę odgrywają mieszkańcy naszej miejscowości, którzy z własnej woli koszą czy wałują boisko.

Przeglądając materiały o Tęczy widziałem, że macie ciekawą grupę kibicowską.

Tak, nie możemy zapomnieć o naszym fanclubie, który w rundzie jesiennej jeździł z nami na każde spotkanie. Głośny doping mocno wspierał naszą drużynę.

Czy działacie marketingowo? Jeżeli tak, to w jaki sposób promujecie klub?

Głównym sposobem promowania naszego klubu jest fanpage na FB, na który na bieżąco wrzucane są informacje o naszym zespole. Staramy się także promować klub przez różnego rodzaju gadżety, jak czapki z logiem, kubki czy zawieszki samochodowe.

 

 

 

 

Paintball na zakończenie rundy jesiennej

 

******

Drużyna Tęczy Janków jest prowadzona przez trenera Piotra Holaka. Szkoleniowiec posiada licencję UEFA B i wciąż rozwija swój warsztat. Jest obecnie w trakcie zdobywania licencji UEFA A. Trener Holak oprócz pracy z zespołem Tęczy, zajmuje się również szkoleniem grup młodzieżowych w innych klubach.

Kadra zespołu jest bardzo szeroka jak na B-klasowe realia. Do rozgrywek zostało zgłoszonych ponad 30 zawodników.

Plan meczów sparingowych Tęczy Janków

23.02 Grabka Grabica

29/01.03 Sęp Czarnocin

07/08.03 z Grabka Grabica

14/15.03 IKS Inowłódz

21/22.03 KS Poświętne

 

 

Dziękuję prezesowi Tęczy Janków panu Jakubowi Stacheckiemu ze udzielenie informacji o klubie. Ze swojej strony zachęcam kibiców do odwiedzania i „lajkowania” profilu Tęczy na facebooku.

https://www.facebook.com/ksteczajankow/

Grzegorz Sawicki

Zwracam się z prośbą o minimalne choćby wsparcie portalu Galaktyczny Futbol. Szczegóły pod linkiem https://zrzutka.pl/cpeary

 

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.