Napastnik VfL Wolfsburg Bartosz Białek zerwał więzadło krzyżowe w lewym kolanie podczas wtorkowego treningu – poinformował niemiecki klub w oficjalnym komunikacie.
19-letni zawodnik upadł podczas wtorkowego treningu i nie mógł się podnieść o własnych siłach. Niemiecki AZ/WAZ Sportbuzzer poinformował, że Polak skręcił kolano. Koledzy z zespołu z szoku zakrywali twarze dłońmi. Białka zwiózł z boiska wózek golfowy.
Jak się później okazało, potwierdził się najczarniejszy scenariusz. Utalentowany polski napastnik zerwał więzadło krzyżowego lewego kolana.
Wfl Wolsfburg potwierdził kontuzję Bartosza Białka w oficjalnym komunikacie. W najbliżych dniach 19-latek przejdzie operację.
Białek w obecnym sezonie wystąpił w 19 meczach Bundesligi, w których strzelił dwa gole.
Źródło: Wfl Wolfsburg
Czytaj też:
- Wielkie zamieszanie w Wieczystej Kraków. Sprzeczne informacje ws. nowego szkoleniowca. Casting trwa
- Obsada sędziowska 28. kolejki Betclic 2 Ligi
- Obsada sędziowska 30. kolejki Betclic 1 Ligi
- Obsada sędziowska 30. kolejki PKO BP Ekstraklasy
- Piłkarze Jagiellonii Białystok na celowniku klubu z Serie A
Możesz wesprzeć działalność portalu Galaktyczny Futbol stawiając nam wirtualną kawkę. Szczegóły pod linkiem https://tiny.pl/r4k97 lub dokonując minimalnej choćby wpłaty na zrzutkę link TUTAJ