Chwile grozy w zespole Arabii Saudyjskiej. Niebezpieczne zderzenie bramkarza z obrońcą (WIDEO)

W doliczonym czasie gry meczu Arabii Saudyjskiej z Argentyną bramkarz Mohammed Al Owais zderzył się z Yasserem Al Shahranim. Obrońca stracił przytomność i po kilku minutach opuścił boisko na noszach.

Arabia Saudyjska sprawiła ogromną sensację i zupełnie niespodziewanie pokonała faworyzowaną Argentynę 2:1. Po pierwszej połowie zespół z Ameryki Południowej prowadził 1:0. Po zmianie stron Arabia Saudyjska została nagrodzona za odważną i konsekwentną grę, strzelając w pięć minut dwie bramki i odnosząc bardzo ważne zwycięstwo w kontekście awansu do fazy pucharowej.

Pod koniec meczu przeżyliśmy natomiast chwile grozy. W doliczonym czasie gry bramkarz Mohammed Al Owais wyszedł do dośrodkowania i skacząc uderzył kolanem w twarz swojego kolegę z drużyny. Yasser Al Shahrani bezwładnie upadł na murawę i stracił przytomność.

Po błyskawicznej interwencji lekarzy Al Shahrani opuścił boisko na noszach. Był już wtedy przytomny i pokazał kciuk do góry, wskazując, że wszystko z nim w porządku.

Arabia Saudyjska utrzymała prowadzenie do ostatniego gwizdka arbitra. O godzinie 17 reprezentacja Polski zagra z Meksykiem.

Fortuna 1 Liga (462) Jagiellonia Białystok (294) Legia Warszawa (545) PKO BP Ekstraklasa (1007) PZPN (425) reprezentacja Polski (906) transfery (331)