„Co słychać u Galaktycznych?” W nadchodzącym sezonie będzie „inny” Orzeł Grzegorzew

Zespół Orła Grzegorzew podczas przygotowań do sezonu 2021/2022 rozegrał do tej pory trzy spotkania sparingowe.

Orzeł Grzegorzew w nadchodzących rozgrywek będzie występował w czwartej grupie wielkopolskiej klasy okręgowej. Pierwsze spotkanie zaplanowano na 21/22 sierpnia, a rywalem Galaktycznych z Grzegorzewa będzie MKS Dąbie.

Zawodnicy Orła intensywnie przygotowują się do zmagań w nowym sezonie. Rozegrali do tej pory trzy gry kontrolne:

Kasztelania Brudzew – Orzeł Grzegorzew 3:3

Górnik Kłodawa – Orzeł Grzegorzew 1:5

Orzeł Grzegorzew – Warta Eremita Dobrów 2:1

– Patrząc na kadrę zespołu potrzebujemy nowych graczy, aby wzmocnić rywalizację na kilku pozycjach. Paru zawodników odeszło, jedni chcieli spróbować swoich sił wyżej, jak Damian Nykiel, który przeszedł na zasadzie wypożyczenia do Górnika Konin. Kilku innych w poszukiwaniu gry poszło poziom niżej, natomiast kolejna grupa to ta, którą mocno ogranicza rodzaj wykonywanej pracy – mówi Maciej Rosiak, kierownik drużyny.

– Na szczęście dopinamy też transfery do klubu, ale o szczegółach opowiem, gdy już „przebrniemy” przez wszystkie sprawy formalne. Cały czas rozglądamy się kolejnymi opcjami na wzmocnienie zespołu, boki obrony, skrzydłowi, napastnik. To są priorytety – dodaje.

– W nowym sezonie będzie to trochę inny Orzeł, grający w inny sposób, ale wierzymy, że wciąż mocny i walczący o czołowe lokaty – podkreśla Maciej Rosiak.

Klub z Grzegorzewa zaprasza na „Festyn Piłkarski”, który zaplanowano na 7 sierpnia. Jedną z atrakcji futbolowego święta będzie mecz oldboyów Orła i Olimpii Koło.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „FESTUN PIŁKARSKI 2021 07/08/2021 Stadion Gminny w Grzegorzewie Dzieci, start godz. 10:00 Rozdanie nagród około godziny 14:00 Mecz Oldboy K.S. Orzeł Grzegorzew MKS Olimpia Koło, start godz. 16:00 Podczas turnieju zostaną zorganizowane atrakcje towarzyszące z których zysk zostanie przekazany na pomoc Norbertowi Budce. Organizatorzy GRZEGORZEW”

***

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.