Cracovia przegrała ze Śląskiem, a Michał Probierz „zaczepia” Pogoń Szczecin

Michał Probierz, szkoleniowiec Cracovii, która uległa w niedzielę zespołowi Śląska Wrocław, zabrał głos po tym spotkaniu. Jak zwykle – zero pokory, wypowiedź z cyklu: Wszyscy są przeciwko mnie.

Cracovia przegrała na własnym boisku ze Śląskiem Wrocław 1:2 w drugiej kolejce PKO BP Ekstraklasy. Po raz kolejny w wyjściowej jedenastce krakowskiej drużyny znalazł się jeden Polak. Można dodać, że gdyby nie przepis o młodzieżowcu, w składzie Cracovii nie zobaczylibyśmy żadnego z rodaków.

„Pasy” przegrały mecz, a ich szkoleniowiec na konferencji prasowej jak zwykle miał pretensje do wszystkich. Michał Probierz skomentował nie tylko występ swoich podopiecznych, ale również wbił szpilę Pogoni Szczecin, a także nawiązał do tegorocznych mistrzostw Europy.

– Nie chcę porównywać, bo Koście życzę jak najlepiej, ale słyszę, że Pogoń wszystko robi super, a my wszystko źle, tyle że my w cztery lata zdobyliśmy Puchar, Superpuchar i dwa razy graliśmy w pucharach – powiedział Probierz.

– Słyszałem przez lata narzekania, że Cracovia gra dośrodkowaniami, a potem na mistrzostwach Europy większość bramek padła po dośrodkowaniach. Punkt widzenia zawsze zależy od miejsca siedzenia – dodał szkoleniowiec nazywany „polskim Guardiolą” (kto to wymyślił?).

– Kibicom się nie dziwę, każdy chce wygrywać. Posprowadzaliśmy zawodników, by ustabilizować grę i w ogóle by grać wyżej. W Łęcznej powinniśmy wygrać, a w meczu ze Śląskiem popełniliśmy dziecinne błędy, nie da się inaczej tego powiedzieć – podkreślił.

Nawiązując do tej części wypowiedzi Michała Probierza, w której mówi o Euro 2020, należy dodać, że mniej niż 20 procent goli na tej imprezie padło po długich podaniach w pole karne. Cóż, szkoleniowiec 'Pasów” wie lepiej…

***

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.