Czy Jan Bednarek trafi do Ligue 1? Słynny dziennikarz zdradza szczegóły

Gianluca Di Marzio, słynny dziennikarz Sky Sports, w rozmowie z Goal.pl zapytany o przyszłość Jana Bednarka. Polski obrońca znalazł się na celowniku Rennes. 

O zainteresowaniu Janem Bednarkiem ze strony Rennes media donoszą już od dłuższego czasu. Gianluca Di Marzio zapewnia, że sprawa transferu obrońcy Southampton do klubu z Ligue 1 jest wciąż aktualna.

– Wiedziałem, że Rennes go chce, ale najpierw będą musieli zdecydować, czy chcą sprzedać Arthura Theate do Napoli. W najbliższych dniach Rennes będzie zajmować się tym transferem, ponieważ włoski klub złoży ofertę. Jeśli Francuzi ją zaakceptują, będą mogli starać się sprowadzić Jana Bednarka – powiedział Di Marzio.

– Lubię tego zawodnika i myślę, że dobrym miejscem dla niego mogłaby być Serie A, ponieważ polscy zawodnicy czują się w naszej lidze jak w domu. Mam nadzieję, że jakiś włoski klub może uprzedzić Rennes i go sprowadzi. Mogłyby to być na przykład Atalanta czy Sassuolo, które lubią robić takie transfery – podkreślił dziennikarz.

– W tej chwili siła Rennes jest większa niż niektórych czołowych klubów Serie A. Jeśli będą zdeterminowani, włoskim klubom trudno będzie ich przebić. Rennes ma jeszcze kłopot z Maticiem, który już do nich nie wróci. Miał problemy z międzynarodowymi szkołami dla syna, więc będą szukali następcy Serba – zakończył Gianluca Di Marzio.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.