Damian Oko, zawodnik Zagłębia Lubin: Miałem wokół siebie ludzi, którzy bardzo mi pomogli przetrwać

Damian Oko, 23-letni obrońca Zagłębia Lubin, po prawie rocznym rozbracie z futbolem powoli wraca do pełnej dyspozycji.

Damian Oko kontuzji nabawił się na początku 2020 roku. Zawodnik w rozmowie z klubowymi mediami Zagłębia Lubin podkreślił, że już od początku okresu przygotowawczego będzie do dyspozycji szkoleniowca. Po 11-miesięcznej przerwie, 23-latek wraca do pełni zdrowia.

Jest coraz lepiej, ból jest już praktycznie nieodczuwalny. Mam nadzieję, że niedługo pozbędę się go na dobre. Ostatnio dużo pracowałem indywidualnie i przygotowywałem swoje mięśnie do powrotu na boisko. Od początku okresu przygotowawczego będę do dyspozycji trenera – powiedział środkowy obrońca Miedziowych, cytowany przez Biuro Prasowe klubu.

Ostatnie tygodnie spędziłem w Krakowie. Właśnie tam wzmacnianiem mięśnie potrzebne do odciążenia mojego Achillesa. Byłem w dobrych rękach i wykonałem dobrą pracę. Kolejny krokiem jest już powrót na boisko i dalsza praca z tym co robiłem na rehabilitacji – dodał Damian Oko.

Chęć powrotu na boisko jest ogromna. Kocham to co robię i naprawdę ciężko jest mi bez tego żyć. Przeżywałem bardzo trudny czas podczas kontuzji i szczerze nie życzę nikomu takiej sytuacji. Na szczęście miałem wokół siebie ludzi, którzy bardzo mi pomogli to wszystko przetrwać. Moja dziewczyna Patrycja była ogromny wsparciem. Ale też praca z psychologiem bardzo dużo mi dała. To chyba w takich chwilach człowiek docenia takie rzeczy jak zdrowie. Na szczęście ten ciężki etap jest już za mną. Teraz jestem pozytywnie nastawiony i patrzę tylko do przodu – zakończył zawodnik.

Źródło i foto: Biuro Prasowe Zagłębia Lubin

******

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.