Dariusz Szpakowski ma żal do internautów

Nie milkną echa decyzji dyrektora TVP Sport o odsunięciu Dariusza Szpakowskiego od komentowania meczu finałowego EURO 2020.

W polskich mediach wciąż jednym z czołowych tematów jest odsunięcie Dariusza Szpakowskiego od komentowania spotkania finałowego mistrzostw Europy Włochy-Anglia. Dziennikarze dotarli do anonimowego pracownika TVP Sport, który zdradził powody jakimi kierował się dyrektor tej stacji Marek Szkolnikowski, podejmując taką decyzję.

– Szef odsunął Darka po fali hejtu, jaka na niego spadła w internecie. Szkolnikowski alergicznie przyjmuje krytykę. Szkoda, bo Darek to profesjonalista i fantastyczny człowiek – ujawnił jeden z dziennikarzy TVP Sport.

O rozczarowaniu Szpakowskiego pisze także Dariusz Faron z portalu „WP Sportowe Fakty”.

 – Bardzo przeżył decyzję kierownictwa TVP Sport, poczuł się odsunięty na boczny tor. Chciał pożegnać się z widzami, komentując finał wielkiego turnieju, bowiem byłoby to idealne zwieńczenie jego bogatej kariery. Szpakowski ma żal do internautów, którzy bardzo mocno go krytykowali. Podczas mistrzostw komentator śledził, jak odbierana jest jego praca. Wśród innych pracowników TVP Sport też można spotkać się z opinią, że choć zdarzały mu się błędy, skala krytyki była zdecydowanie za duża. Komentator negatywnie odebrał też zdanie dyrektora TVP Sport o „trudnych emocjonalnie tygodniach” i „potrzebie spokoju”. Uważa, że był gotowy na finał, a z jego zdrowiem wszystko w porządku – czytamy.

Źródło: WP SportoweFakty

***

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.