Dramatyczny apel rodziny zmarłego polskiego piłkarza

W wieku 36 lat zmarł Daniel Jarosz, były zawodnik m.in. Hutnika Kraków i Puszczy Niepołomice, który w przeszłości grał w młodzieżowej reprezentacji Polski. Po śmierci byłego piłkarza jego rodzina rozpoczęła zbiórkę na pokrycie kosztów transportu ciała z Anglii do naszego kraju.

Daniel Jarosz kilkanaście lat temu był uznawany za piłkarski talent. Trener Michał Globisz powołał go w 2006 roku na mecze reprezentacji Polski U-19. W kadrze znaleźli się wówczas Dawid Janczyk z Legii Warszawa, Filip Burkhardt  czy Krzysztof Król (obaj Amika).

Później kariera Jarosza wyhamowała i nie potoczyła się tak, jak przepowiadali eksperci. Napastnik odszedł z Hutnika Karków w 2008 roku. Przebywał nawet na testach w łódzkim Klubie Sportowym, ale nie przekonał do siebie sztabu szkoleniowego. Później zakładał koszulki takich zespołów drugoligowych jak: Górnik Wieliczka, Okocimski Brzesko oraz Puszcza Niepołomice. Następnie występował w Szreniawie Nowy Wiśnicz i Przeboju Wolbrom. W końcu wyjechał do Anglii, gdzie niestety zmarł.

Informacja o śmierci piłkarza pojawiła się 28 grudnia 2023 roku. Natomiast w miniony wtorek Hutnik Kraków udostępnił apel najbliższych zawodnika.

„Droga Hutnicza Rodzino, jest sprawa. Bardzo ważna. Jak wiecie, kilka dni temu odszedł od nas Daniel Jarosz. Teraz jego rodzina potrzebuje wsparcia, aby godnie go pożegnać. Pokażmy, że jesteśmy zjednoczeni w każdej, nawet tak smutnej chwili” – napisano na profilu krakowskiego klubu.

„Z głębokim smutkiem informujemy, że niespodziewanie odeszła od nas ukochana osoba, brat Daniel Jarosz. W związku z tą tragiczną stratą organizujemy zbiórkę na pokrycie kosztów pogrzebu, aby pomóc w godnym pożegnaniu naszego ukochanego brata i ojca. Każda forma wsparcia będzie serdecznie doceniona przez rodzinę i przyjaciół” – informuje rodzina zmarlego. 

Przekazują oni m.in. że sprowadzenie ciała do Polski to koszt około 8 tysięcy złotych. „Nie oczekujemy niczego. Jeśli ktoś byłby chętny pomóc, bardzo dziękujemy!” – dodano.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.