ECO-cars sponsorem Warty Poznań. Nowe logo na koszulkach

Firma ECO-cars została Sponsorem Biznes Warty Poznań, a podpisana umowa  będzie obowiązywała do końca czerwca 2022 roku – informuje Biuro Prasowe klubu.

Nowy sponsor Warty Poznań zajmuje się m.in. recyklingiem pojazdów, pomocą w zbieraniu i odbiorem surowców wtórnych, zużytych baterii, odbiorem, transportem i unieszkodliwianiem odpadów powstałych w procesach produkcyjnych i poprodukcyjnych. 

– Na koszulce Warty Poznań pojawia się kolejne logo, tym razem ECO-cars, podmiotu stąd, z Poznania. Firma zasila rosnące grono naszych partnerów biznesowych. Cieszymy się, że jesteśmy odbierani jako podmiot wiarygodny i ufają nam kolejne firmy – mówi Jarosław Żubka, dyrektor marketingu i komunikacji Warty Poznań S.A.

– Spółka ECO-cars w przyszłym roku będzie obchodziła 20-lecie istnienia na polskim rynku. To dobry czas, by jeszcze bardziej zaangażować się w lokalny sport. Jestem poznaniakiem, kocham Poznań, kocham sport, a w przy okazji w prowadzeniu biznesu czuje się jak ryba w wodzie. Ta działalność pod wieloma względami jest podobna do sportu ponieważ potrzebuje długofalowej wizji, poświęcenia, przemyślanej taktyki i charakteru. Moją wizją jest obecnie budowanie coraz silniejszej marki spółki, której jestem prezesem. Angażujemy się w wiele inicjatyw charytatywnych, pro bono i właśnie w sport – mówi Kamil Kulesza, prezes zarządu ECO-cars.

– Zdecydowaliśmy się na bliższą współpracę z klubem, by stawał się coraz silniejszy. Jednocześnie docieramy do kibiców z naszą ofertą. W naszej ligowej rzeczywistości bardzo brakuje firm, które reklamowałyby się poprzez futbol, dlatego gorąco namawiam przedsiębiorców by zainwestowali w klub. Moje marzenie w postaci reklamy na koszulce dziś stało się faktem. Cieszę się że jestem z Wartą Poznań, wierzę w to, że przeżyjemy wspólnie wiele wspaniałych chwil – podkreślił Kamil Kulesz.

Fot. Klaudia Berda / Warta Poznań

Źródło: Biuro Prasowe Warty Poznań

Czytaj też:

Możesz wesprzeć działalność portalu Galaktyczny Futbol stawiając nam wirtualną kawkę. Szczegóły pod linkiem https://tiny.pl/r4k97 lub dokonując minimalnej choćby wpłaty na zrzutkę link TUTAJ

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.