Fabio Paim odszedł z LZS-u Starowice. Zagra w mołdawskiej ekstraklasie

Fabio Paim nie wystąpi już na boiskach opolskiej IV ligi, Portugalczyk związał się z mołdawskim Zimbru Kiszyniów.

Fabio Paim, były gracz Sportingu i Chelsea, swego czasu uchodzący za większy talent od Cristiano Ronaldo, nie jest już zawodnikiem czwartoligowego LZS-u Starowice. Portugalczyk pochwalił się na Instagramie podpisaniem umowy z Zimbru Kiszyniów, występujacym w mołdawskiej ekstraklasy. Informację potwierdził również na Facebooku klub ze Starowic.

Fabio Paim podpisał wczoraj kontrakt z FC Zimbru występującym w ekstraklasie mołdawskiej. Powodzenia Fabio! – czytamy we wpisie.

Zimbru Kiszyniów aktualnie zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli mołdawskiej ekstraklasy z dorobkiem dziesięciu punktów.

Fabio Paim był zawodnikiem LZS-u Starowice od sierpnia tego roku. Jego transfer klubu z opolskiej IV ligi wywołał wielką sensację. Pisałem o tym również na portalu GF. Link TUTAJ

32-letni obecnie Portugalczyk jest wychowankiem lizbońskiego Sportingu, z którego w 2008 roku został wypożyczony do Chelsea. Wcześniej występował w Trofense i Pacos Fereira.

Fabio Paim po powrocie do Lizbony z londyńskiego klubu, był wypożyczany przez Sporting. Reprezentował barwy portugalskich zespołów Real SC oraz Uniao. Pomocnik zawędrował również aż do Kataru czy Angoli, występując w tak egzotycznych klubach jak CD 1 de Agosto, Benfica Luanda czy Al Kharitiyat. Zaliczył również epizody w maltańskim Mosta FC, litewskim FK Nevezis czy luksemburskim Union 05 Kayl-Tetange. Po występach w opolskiej IV lidze, czas na mołdawską esktraklasę.

Foto: LZS Starowice/Facebook

***

Czytaj także:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.