Flashscore – Globalna sieć nr 1 wśród serwisów wyników na żywo

Flashscore to światowy lider w dziedzinie wyników na żywo, statystyk i aktualności sportowych w obrębie ponad 40 dyscyplin sportowych, w tym piłki nożnej, tenisa, rugby, hokeja, siatkówki, kolarstwa czy boksu. 

Nowoczesna identyfikacja wizualna strony i aplikacji opracowana została przez prestiżowe DesignStudio z siedzibą w Londonie, które zasłynęło projektami m.in. dla Champions League czy Premier League. To pierwsza tak doniosła zmiana w 15-letniej historii marki, w dodatku oparta na opiniach testujących ją użytkowników. Unowocześniony Flashscore zachowuje to, co w serwisie wyników sportowych najlepsze, jednocześnie wynosząc na wyższy poziom stronę wizualną i komunikację z fanami. Więcej w publikacji z 10 lutego, do której link znajduje się TUTAJ

O Flashscore

Sieć Flashscore to światowy lider w branży serwisów zapewniających dostęp do statystyk, wyników na żywo oraz pozostałych aktualności ze świata sportu. Zarówno w Polsce, jak i w pozostałych 46 krajach, marka cieszy się doskonałą rozpoznawalnością wśród fanów sportu. Na całym świecie każdego miesiąca z serwisu korzysta ponad 100 milionów użytkowników, a aplikacje mobilne zostały pobrane ponad 100 milionów razy.
Flashscore dostarcza informacje dotyczące blisko 40 dyscyplin i ponad 6200 rywalizacji sportowych z całego świata. Oprócz wyników na żywo zapewnia także dostęp do szerokiego wyboru innych treści sportowych, począwszy od komentarzy tekstowych i audio, przez sprawozdania z meczy i zapowiedzi, po wyniki na żywo i rankingi, a także dostęp do wielu innych funkcji, zapewniając każdemu kibicowi informacje, których potrzebuje do rozwijania swojej pasji.

Flashscore Polska

Będąc częścią ogólnoświatowej sieci Flashscore, polska witryna internetowa i aplikacja mobilna są jednymi z najpopularniejszych. Odwiedza je około 3 milionów użytkowników miesięcznie, z czego ponad 2 miliony fanów sportu pobrało aplikację na swoje urządzenia mobilne.

Trzy najpopularniejsze dyscypliny sportowe w 2021 roku:

 1. Piłka nożna
 2. Tenis
 3. Koszykówka

Trzy najpopularniejsze zespoły w 2021 roku:

 1. Reprezentacja Polski
 2. Legia
 3. Bayern Monachium

Trzy najpopularniejsze mecze w 2021 roku:

 1. Napoli – Legia (616 000 użytkowników)
 2. Bayern Monachium – Augsburg (614 000)
 3. Barcelona – Bayern Monachium (588 000)

Trzy najpopularniejszych sportowców w 2021 roku:

 1. Robert Lewandowski
 2. Iga Świątek
 3. Cristiano Ronaldo

Flashscore treści

Różnorodność zainteresowań obecnych kibiców sportowych wykracza poza zwykłe śledzenie wyników na żywo. Dlatego witryny internetowe i aplikacje Flashscore są nieustannie rozwijane.

Oprócz aktualizacji wyników na żywo Flashscore oferuje również:
– szczegóły meczów
– komentarze na żywo
– powiadomienia
– komentarze audio
– sprawozdania z meczów
– zapowiedzi meczów wraz z rankingami, zestawienia H2H
– rankingi obejmujące ponad 100 000 drużyn
– profile zawodników wraz z historią

Dane i technologia

Aby móc zaoferować użytkownikom kompletny serwis sportowy, Flashscore gromadzi, przetwarza i przesyła wszystkie niezbędne dane, wykorzystując do tego celu najnowocześniejszą technologię.

Ponad 400 operatorów danych zapewnia fanom sportu 24/7 bezpośredni dostęp do wszystkich ważnych stadionowych momentów. Dane sportowe są przetwarzane z wykorzystaniem ponad 400 serwerów zapewniających transmisję danych na poziomie 30 Gbit/s.

Kamienie milowe Flashscore

2006 – Powstanie Livesport Ltd. i uruchomienie pierwszej witryny internetowej Flashscore

2006 – Uruchomienie polskiego projektu (pierwotnie LiveSports.pl)

2009 – 5 milionów użytkowników/miesiąc na całym świecie

2013 – Wypuszczenie na rynek pierwszej aplikacji Flashscore dla iOS

2014 – Wypuszczenie na rynek pierwszej aplikacji Flashscore na Androida

2014 – Według Alexa.com sieć Flashscore jest najczęściej odwiedzanym serwisem
zapewniającym dostęp do wyników na żywo

2015 – 10 000 000 pobrań aplikacji

2015 – Osiągnięcie kamienia milowego w postaci 50 milionów użytkowników miesięcznie

2017 – Osiągnięcie kamienia milowego w postaci 75 milionów użytkowników miesięcznie

2019 – Petr Cech, były czeski bramkarz, zostaje ambasadorem marki
Flashscore na kolejne 3 lata

2021 – Projekt Flashscore osiąga kamień milowy w postaci 100 milionów użytkowników
miesięcznie

O Livesport Group

Sieć Flashscore jest projektem rozwijanym przez Livesport, czeską firmę technologiczną założoną w roku 2006 przez jej obecnych właścicieli Martina Hajka i Jiriego Maresa. Początkowo firma skupiała się jedynie na zapewnianiu wyników na żywo, a serwis dostępny był jedynie dla czeskich użytkowników. Wkrótce potem firma Livesport zaczęła rozszerzać swoją działalność na inne kraje, by stać się ogólnoświatowym przedsiębiorstwem znanym głównie dzięki swojej flagowej marce Flashscore. Firma ma główną siedzibę w Pradze w Czechach i zatrudnia ponad 800 pracowników. Roczny obrót firmy w roku 2020 roku wyniósł ponad 100 milionów euro.

Jako firma odpowiedzialna społecznie Livesport jest partnerem generalnym EDUin, czeskiej
organizacji non-profit skupionej na edukacji. Ponadto, firma wspiera kilka projektów charytatywnych, takich jak czeski oddział SOS Wioski Dziecięce, a także projekty technologiczne Let’s Encrypt i PHP Foundation.

Livesport.eu

***

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.