GAMA Ujazd Górny poszukuje wzmocnień. „Chcemy zwiększyć rywalizację o miejsce w składzie”

Występujący w trzeciej grupie legnickiej B-klasy klub GAMA Ujazd Górny poszukuje wzmocnień na każdą pozycję.

W aktualnie trwających rozgrywkach zespół z Ujazdu Górnego po rundzie jesiennej zajmuje 10. miejsce z dorobkiem 11 punktów. W 13 spotkaniach drużyna trzykrotnie odniosła zwycięstwo, dwukrotnie zremisowała i osiem razy schodziła z boiska pokonana.

Władze klubu planują już w następnym sezonie włączenie się do walki o czołowe lokaty. Jednym z warunków, który musi zostać spełniony, aby liczyć na coś więcej niż tylko środek tabeli, jest wzmocnienie kadry. Szkoleniowiec Damian Wilk zamierza potraktować rundę wiosenną jako czas na budowę nowej drużyny, która „namiesza” w lidze już w sezonie 2021/2022.

Zespół jest złożony z młodych zawodników, przede wszystkim miejscowych. Poszukujemy obecnie graczy praktycznie na każdą pozycje. Chcemy zwiększyć rywalizację o miejsce w składzie, co będzie miało wymierne efekty w przełożeniu na formę i grę zespołu – mówi Damian Wilk.

Trenerem Ujazdu Górnego jestem od stycznia 2019 roku. Gdy obejmowałem tę posadę zespół borykał się z problemami zarówno kadrowymi. Przekładało się to na zdobycze punktowe, a raczej ich brak – dodaje szkoleniowiec.

Pierwsze pół roku to były przygotowania do nowego sezonu. Poświęciliśmy rundę wiosenną, która i tak już była przegrana. Doszli nowi zawodników, kilku wróciło po konflikcie z poprzednim trenerem, zrobiłem roszady w składzie i zmieniłem pozycje niektórym graczom. Efekt? Czwarte miejsce (najlepsze w historii klubu) w nowym, niestety przerwanym przez Covid sezonie. Pozostał niedosyt – podkreśla szkoleniowiec zespołu z Ujazdu Górnego.

Obecny sezon jest dla nas ciężki, ale to przede wszystkim dlatego, że wielu z naszych zawodników boryka się z kontuzjami. Chcemy po raz kolejny poświęcić rundę wiosenną na przygotowania tak, by w sezonie 2021/2022 walczyć o najwyższe cele. Zapraszamy zawodników w każdym wieku. Kontaktować się można poprzez wiadomość na facebookowym profilu naszego klubu. Naszą siłą jest pasja – podsumowuje Damian Wilk.

Link da fanpage’u klubu GAMA Ujazd Górny znajdziecie TUTAJ

Zachęcam do kontaktu zawodników chcących spróbować swoich sił w B-klasowej drużynie z ambicjami sięgającymi dużo wyżej.

***

Przeczytaj także:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.