Gol stadiony świata w Fortuna 1 Lidze (WIDEO)

W niedzielnym meczu Fortuna 1 Ligi Resovia na własnym boisku uległa Chrobremu Głogów 0:1. Gola na wagę trzech punktów strzelił w 51. minucie Mateusz Ozimek.

Trafienie piłkarza Chrobrego można śmiało zaliczyć do gatunku „stadiony świata”. Ozimek popisał się kapitalnym trafieniem z dystansu kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy spotkania. Wynik do końca meczu już się nie zmienił, a zawodnik zespołu z Głogowa został bohaterem niedzielnego meczu.

Chrobry Głogów przed dwoma ostatnimi meczami 15. kolejki Fortuna 1 Ligi zajmuje 14. miejsce w tabeli z dorobkiem 15 punktów. Resovia plasuje się na szesnastej pozycji mając na koncie „oczko” mniej niż niedzielny rywal.