Jan Bednarek: Anglia ma świetnych piłkarzy, ale jestem przekonany, że możemy sprawić wiele radości polskim kibicom

Jan Bednarek na konferencji prasowej stwierdził, że brak kluczowych zawodników w meczu z Anglią, będzie dodatkową motywacją dla pozostałych, aby udowodnić swoją wartość.

Anglia to jeden z zespołów, który ma najwięcej jakości: Sterling, Foden to gwiazdy Premier League. Jeśli będziemy agresywni, nie dając im miejsca na kreowanie szans, to też będą mieli problem. Dużo jakości w bocznych strefach u zawodników, którzy mogą dostarczać piłkę do Harry’ego Kane’a. Ale skupiamy się na sobie, swojej jakości, tym jak sami możemy stworzyć szansę. Nie przyjeżdżamy na Wembley myśląc wyłącznie o obronie, ale też o ataku. Czeka nas ciężki mecz – powiedział Bednarek.

Na pewno to, że gram na co dzień w Anglii, wpływa na to, że jestem podekscytowany tym spotkaniem. Przed nami bardzo ważny mecz. Chcemy udowodnić kibicom, ile mamy jakości. Cieszymy się, że możemy pokazać ją na najwyższym poziomie. Chcę osiągać sukcesy, chcę pokazywać w tych meczach swoje umiejętności i zwyciężać – dodał 24-letni obrońca Southampton.

To będzie dla nas nawet większa motywacja, by udowodnić, że mamy jakość, pomimo braku kluczowych zawodników. Anglia ma świetnych piłkarzy, których znam z Premier League, ale jestem przekonany, że możemy sprawić wiele radości polskim kibicom – podkreślił reprezentant Polski.

Znamy plan i pomysł. Trenowaliśmy wczoraj to, jak chcemy zagrać. Jako zawodnik jestem od wykonywania zadania, a nie zdradzania go, więc nie powiem, jaką będziemy mieli taktykę. Co do składu, to tak, jak w dwóch poprzednich spotkaniach, poznamy go na odprawie dwie godziny przed pierwszym gwizdkiem na Wembley – podsumował Jan Bednarek.

***

Czytaj też:

Możesz wesprzeć działalność portalu Galaktyczny Futbol stawiając nam wirtualną kawkę. Szczegóły pod linkiem https://tiny.pl/r4k97 lub dokonując minimalnej choćby wpłaty na zrzutkę link TUTAJ

Fot. Southampton FC

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.