Jan Tomaszewski: Błaszczykowskiemu należy się godne pożegnanie. Mecz z Andorą jest rewelacyjną ku temu okazją

Jan Tomaszewski, naczelny krytyk „wszystkiego w polskiej piłce”, w rozmowie z portalem Interia poruszył m.in. temat Kuby Błaszczykowskiego i jego gry w reprezentacji Polski.

Jan Tomaszewski uważa Błaszczykowskiego za piłkarza dekady. Były golkiper uważa jednak, że przyszedł odpowiedni moment, aby zawodnik Wisły Kraków pożegnał się z reprezentacją Polski.

Uważam, że powołanie na stanowisko selekcjonera Paulo Sousy oznacza koniec reprezentacyjnej kariery Jakuba Błaszczykowskiego – oznajmił Tomaszewski.

Dla mnie to piłkarz dekady, bo to on ciągnął tę reprezentację przed Robertem. Taka jest prawda. Bardzo go szanuję, ale jego powołanie do kadry na mistrzostwa Europy byłoby ogromnym nieporozumieniem. Kuba to wielki piłkarz z wielkim charakterem, ale… to już nie jest to. Trzeba mu podziękować za wspaniałą karierę. Należy mu się godne pożegnanie i uważam, że mecz z Andorą jest rewelacyjną ku temu okazją – podkreślił były bramkarz.

Czy Kuba Błaszczykowski „odpuści” występy w barwach narodowych? Myślę, że nie, znając ambicję byłego gracza BVB, będzie chciał udowodnić, że, mimo upływających lat, wciąż należy mu się miejsce w reprezentacji Polski. Innego zdania jest Jan Tomaszewski.

Tu się nie ma co unosić honorem. Kiedyś trzeba odejść. Jest takie powiedzenie, że lepiej z reprezentacją skończyć rok za wcześnie niż dzień za późno – twierdzi „człowiek, który zatrzymał Anglię”.

Źródło: Interia.pl

******

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.