#Jeden But – specjalna aukcja z butem Grzegorza Krychowiaka w ramach kampanii społecznej „Nie każdy bohater nosi dwa buty”

Kampania Amp Futbol Polska „Nie każdy bohater nosi dwa buty” jest wyjątkowa pod każdym względem. Właśnie trwa specjalna aukcja z… jednym butem Grzegorza Krychowiaka z jego autografem.

Chcecie wiedzieć czemu tylko z jednym i czy #jedenbut może być cenniejszy niż dwa? – pyta Grzegorz Krychowiak.

Zajrzyjcie – ten wyjątkowy #jedenbut znajdziecie tutaj: https://allegro.pl/oferta/jedenbut-grzegorza-krychowiaka-z-autografem-11683553660.

Aukcja potrwa do 26 stycznia (środa) do godz. 21:00, a to oznacza, że czasu coraz mniej, by znaleźć się #jednąnogąwfinale tej akcji. Sprawdźcie koniecznie i udostępnijcie informację dalej. Dodajcie #jedenbut i #jednąnogąwfinale – niech jak najwięcej osób dowie się, że „Nie każdy bohater nosi dwa buty”!

Amp Futbol Polska i Nieagencja zorganizowały specjalną aukcję z jednym butem Grzegorza Krychowiaka! Oryginalny prawy lub lewy (do wyboru), #jedenbut piłkarski adidas Copa Sense.1 SG (rozmiar 46) z autografem Grzegorza Krychowiaka. But nie był nigdy używany, bo czekał właśnie na Ciebie! To w tym bucie możesz być #JEDNĄNOGĄWFINALE!

Czy można zagrać w piłkę w jednym bucie? – tak, jeśli ma się tylko jedną nogę! Są tacy, którzy w jednym bucie zdobywają mistrzostwo. Brak jednej kończyny to nie przeszkoda – rozgrywki zawodników po jednostronnej amputacji noszą nazwę Amp Futbol. Gracze z amputacją dają z siebie tyle samo, co pełnosprawni zawodnicy, a często dużo więcej, bo „Nie każdy bohater nosi dwa buty”! A wiesz, że ampfutbol to wielka szansa dla dzieciaków z niepełnosprawnościami?

Dzięki Stowarzyszeniu Piłki Nożnej Osób Niepełnosprawnych „Amp Futbol” dzieci z niepełnosprawnościami mają szansę brać udział w regularnych treningach, obozach piłkarskich i turniejach. Chcesz im pomóc? Weź udział w licytacji i kup ten wyjątkowy #jedenbut Grzegorza Krychowiaka z autografem i wesprzyj stowarzyszenie „Amp Futbol”. Dzieciaki czekają właśnie na Ciebie!

Źródło: AMP Futbol Polska

Fot. Paula Duda, Radosław Jozniak

***

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.