Kacper Kozłowski zaprezentowany w nowym klubie

Kacper Kozłowski został piłkarzem Vitesse Arnhem. Holenderski klub oficjalnie zaprezentował reprezentanta Polski jako swego zawodnika.

18-letni pomocnik, po powrocie z wypożyczenia w belgijskim Royale Union Saint Gilloise, nie zdołał w letnim okresie przygotowawczym przebić się do składu Brighton. We wszystkich kolejkach obecnego sezonu Premier League Kozłowski znajdował się poza kadrą meczową.

Władze angielskiego klubu twierdzą, że obdarzony wielkim talentem piłkarz, w dalszym ciągu potrzebuje ogrania. Kozłowski powędruje więc na kolejne wypożyczenie.

W sezonie 2022/2023 Polak występował będzie w holenderskim Vitesse Arnhem. Klub wydał już oficjalny komunikat o podpisaniu umowy z zawodnikiem.

– Nie mogę się doczekać noszenia koszulki Vitesse i będę to robił z dumą. Po kilku rozmowach mam bardzo pozytywne odczucia, związane z tym klubem – powiedział Kozłowski w rozmowie z oficjalną stronę Vitesse.

– Mam nadzieję, że w tym sezonie będę mógł pomóc zespołowi, a jednocześnie jak najbardziej się rozwinąć. Mam wrażenie, że Eredivisie, a w szczególności Vitesse, jest do tego odpowiednim miejscem – dodał.

– Kacper to talent, który wyróżnia się w swojej kategorii wiekowej, zwłaszcza w Polsce. To uniwerslny pomocnik. Jest wciąż stosunkowo młodym zawodnikiem, ale już pokazał swoją wartość na wysokim poziomie. Dlatego mamy do niego zaufanie – zapewnił dyrektor techniczny klubu, Benjamin Schmedes.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.