Kibice prognozują zwycięstwo Polski ze Szwecją!

Nastroje polskich kibiców podczas Mistrzostw Europy są jak rollercoaster z najlepszych parków rozrywki. Naprzemienne optymizm i pesymizm znakomicie oddają atmosferę wokół kadry. Świadomość przyzwoitego potencjału piłkarskiego i nadzieje, przeplatają się z potknięciami na boisku i rezygnacją. Dziś jesteśmy jednak w tym przyjemniejszym punkcie i 88% zakładów sportowych zawieranych jest na zwycięstwo Polski.

Do pierwszego meczu ME polscy kibice podchodzili z optymizmem. Wydawało się ze Słowacją, która nie ma przecież w swoich szeregach najlepszego piłkarza świata, przegrać nie możemy. Pojedynek z Hiszpanią ze względu na klasę rywala to właściwie od początku była wkalkulowana porażka, a okazało się, że można było wywalczyć remis i … czuć lekki niedosyt. Przed trzecim meczem grupowym ze Szwecją znów nastroje są bojowe, co pokazują dane analityków zakładów bukmacherskich Superbet, gdzie aż 88% klientów stawia na wygraną Biało – czerwonych, 8,5% prognozuje zwycięstwo skandynawskiej drużyny, a 3,5% będzie się cieszyć z ewentualnego remisu. Wpływ na to miał zarówno wynik z Sewilli, jak i fakt, że Szwedzi zapewnili sobie awans przynajmniej z trzeciego miejsca dzięki wynikom poniedziałkowych meczów.

Obstawianie środowego pojedynku wygląda jednak inaczej niż poprzednich. Mecze ze Słowacją i Hiszpanią miały swoich zdecydowanych faworytów, co powodowało, że gracze chętnie łączyli te typy z innymi rozstrzygnięciami z tego samego dnia. Tym razem według kursów bukmacherskich mamy 36% szans na zwycięstwo, 30% na remis i 34% na trzy punkty dla Szwecji. To sprawia, że kursy są jednocześnie atrakcyjne, ale i poziom ryzyka wydaje się wyższy, więc gracze częściej typują ten mecz w pojedynkę. Warto tu jednak dodać, że poziom tego ryzyka jest w Superbet zminimalizowany dzięki akcji, która przy 2 strzelonych przez Polskę bramkach da wygraną wszystkim graczom stawiającym na podopiecznych Paulo Sousy. To oznacza, że nawet w przypadku porażki np. 4:2 każdy optymista dostanie wygraną na osłodę odpadnięcia z turnieju. Jeden z graczy superbet.pl zdecydował się skorzystać z tej okazji i wniósł stawkę ponad 17 000 złotych, więc gdy Polacy strzelą dwie bramki będzie pewny ponad dwukrotnego pomnożenia swoich pieniędzy jeszcze przed zakończeniem meczu.

Faza grupowa ME zbliża się ku końcowi i dziś wiemy więcej o potencjale większości drużyn na tym turnieju. Faworytem do prymatu na Starym Kontynencie jest Francja, a kurs na takie zdarzenie wynosi 5.0. Co ciekawe, bardzo wysoko w kolejce do zwycięstwa jest Dania, która do ostatniego meczu drżała o wyjście z grupy. Analitycy oceniają potencjał kadry Hjulamnda na 9 pozycję w całej stawce i proponują kurs 30,00. Gdyby ktoś wierzył w sensację i zwycięstwo Polski, to za każde postawione 10 pln może otrzymać aż 2200 pln.

***

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.