Kolejna kompromitacja Kolegium Sędziów Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. „Arbiter na mecz? Sędziujcie sobie sami”

Kolegium Sędziów Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej zapomniało wyznaczyć arbitra na niedzielne spotkanie juniorów młodszych pomiędzy Koroną Piaski i Obrą Kościan.

O kolejnym niedopatrzeniu (delikatnie mówiąc) Kolegium Sędziów WZPN poinformował obecny na meczu juniorów młodszych Korony Piaski i Obry Kościan, Wojciech Mroziński – redaktor portalu Kościańska Telewizja KLIN-TV. Na niedzielne spotkanie nie wyznaczono arbitra, a gospodarzy poinformowano o tym fakcie na… pół godziny przed planowanym rozpoczęciem.

– Kolejna kompromitacja kolegium sędziów Wielkopolskiego ZPN. Na mecz ligi okręgowej juniorów młodszych Korona Piaski – Obra Kościan nie wyznaczono sędziego. Gospodarza meczu poinformowano o tym fakcie na 30 min. przed meczem – napisał na Twitterze Wojciech Mroziński.

Redaktor Mroziński przekazał również kilka informacji bezpośrednio do mnie, obserwując spotkanie, które rozpoczęło się, mimo absolutnej niekompetencji i braku odpowiedzialności ze strony Kolegium Sędziów WZPN.

– Jestem na meczu. Klub znalazł sędziego. Jest nim były zawodnika, który prowadzi spotkanie. Pierwsza połowa za nami, 2:0 dla Obry. Przedstawicieli obu zespołów są bardzo zniesmaczeni faktem braku sędziego na tym spotkaniu – powiedział Wojciech Mroziński w krótkiej informacji prosto ze stadionu.

Więcej na temat tego „wydarzenia” wkrótce.

Obraz Alex Fox z Pixabay

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.