Komunikat Kujawsko-Pomorskiego ZPN z 24 marca. „Rozegrane zostaną te spotkania 19. kolejki IV ligi, gdzie obu rywali spełniło warunki dotyczące podpisania umów stypendialnych”

W miniony poniedziałek kluby IV ligi kujawsko-pomorskiej otrzymały opinię prawną wraz ze wzorami dokumentów, które po spełnieniu zawartych w nich warunków dadzą możliwość rozgrywania meczów ligowych.

Zgodnie z interpretacją prawną możliwe jest prowadzenie działalności związanej ze sportem polegającej na organizacji współzawodnictwa sportowego, zajęć sportowych i wydarzenia sportowego w przypadku zawodników pobierających stypendium sportowe ustanowione przez klub sportowy. Kluby otrzymały czas na przesłanie stosownych oświadczeń w tej sprawie do środy (24 marca) do godz. 12.00. Pozytywnie na propozycję odpowiedziało 16 z 19 klubów uczestniczących w rozgrywkach IV ligi – czytamy w komunikacie.

W piątek, 19 marca odbyły się już dwa mecze 19. kolejki: Zawisza Bydgoszcz – Start Pruszcz i KS Brzoza – Wda Świecie Natomiast w najbliższy weekend rozegrane zostaną te spotkania, gdzie obie drużyny spełniły warunki dotyczące podpisania umów stypendialnych. Odbędzie się pięć spotkań.

Chemik Bydgoszcz – Sportis SFC Łochowo (26.03)

Lider Włocławek – Włocłavia Włocławek (27.03)

Cuiavia Inowrocław – Kujawianka Izbica Kujawska (27.03)

Lech Rypin – Unia Gniewkowo (27.03)

Sparta Brodnica – Legia Chełmża (27.03)

Spotkania Chełminianka Chełmno – BKS Bydgoszcz i Orlęta Aleksandrów Kujawski – Kujawiak Kowal odbędą się, gdy nastąpią stosowne zmiany dotyczące obostrzeń epidemiologicznych umożliwiające grę piłkarzom-amatorom.

Czytaj też:

Możesz wesprzeć działalność portalu Galaktyczny Futbol stawiając nam wirtualną kawkę. Szczegóły pod linkiem https://tiny.pl/r4k97 lub dokonując minimalnej choćby wpłaty na zrzutkę link TUTAJ

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.