Konrad Poprawa na dłużej w Śląsku Wrocław

Obrońca Konrad Poprawa przedłużył umowę ze Śląskiem Wrocław. Zawodnik podpisał nowy kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2025 roku.

Środkowy obrońca jest zawodnikiem Śląska Wrocław od 2016 roku. Występował w drużynie juniorów oraz w zespole rezerw, a swój ekstraklasowy debiut zaliczył 23 października 2017 roku w spotkaniu z Wisłą Płock. Sezon 2018/19 spędził natomiast na wypożyczeniu w Wigrach Suwałki oraz Skrze Częstochowa.

Poprawa w minionym sezonie wskoczył do składu Śląska na początku kwietnia, w trenerskim debiucie Jacka Magiery, gdy wrocławianie pokonali w Białymstoku Jagiellonię 1:0. 23-latek zebrał bardzo pozytywne recenzje swojej gry i do końca rozgrywek pojawił się na boisku jeszcze w pięciu spotkaniach PKO BP Ekstraklasy.

– Bardzo się cieszę, że związałem się ze Śląskiem Wrocław na kolejne lata. To dla mnie ważne miejsce i niezwykle doceniam czas spędzony w klubie. Rozwinąłem się tutaj nie tylko jako piłkarz, ale przede wszystkim jako człowiek. Trener Jacek Magiera obdarzył mnie zaufaniem, a ja chciałbym mu się odwdzięczyć, pokazując się z jak najlepszej strony zarówno podczas każdego treningu, jak i meczu – powiedział Konrad Poprawa po podpisaniu nowej umowy.

Kontrakt zawodnika, który wygasał z końcem czerwca 2021 roku, został przedłużony o kolejne cztery lata.

Źródło: Biuro Prasowe Śląska Wrocław

Fot. Krystyna Pączkowska/slaskwroclaw.pl

Czytaj również:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.