La Gazzetta dello Sport: Piłkarze Juventusu mają dość Cristiano Ronaldo

Piłkarze Juventusu Turyn mają dość Cristiano Ronaldo i są zdania, że władze klubu dają mu zbyt dużo swobody w porównaniu do reszty zespołu – donosi „La Gazzetta dello Sport”.

W środę zespół z Turynu wygrał 3:1 z Sassuolo. W weekend czeka go starcie z Interem, które będzie miało kluczowe znaczenie w walce o miejsce w czołowej czwórce Serie A.

Cristiano Ronaldo nie wziął udziału w poniedziałkowym treningu, gdyż w tym czasie pojechał do fabryki Ferrari w Maranello. Zawodnik spotkał się z dwoma kierowca F1 Carlosem Sainzem i Charlsem Leclerckiem. Towarzyszyli mu także prezydent Juventusu Andrea Agnelli oraz prezesem i dyrektorem generalnym firmy Exor Johnem Elkan.

Według dziennikarzy „La Gazzetta dello Sport”, wyprawa Ronaldo nie spodobała się pozostałym zawodnikom „Juve”. Uważają oni, że Portugalczyk dostaje od klubu zbyt dużo swobody i jest traktowany na specjalnych zasadach. W przeszłości zdarzało się, że CR7 opuszczał treningi i wtym czasie brał udział w kampaniach reklamowych swoich sponsorów. Zdaniem włoskich żurnalistów relacje pomiędzy Ronaldo a resztą zespołu praktycznie nie istnieją. Portugalczyk stracił również rolę lidera drużyny.

Coraz więcej wskazuje na to, że Cristiano Ronaldo po sezonie opuści Turyn. Ostatnio pojawiły się doniesienia, że nastąpi to nie tylko w przypadku braku awansu Juventusu do Ligi Mistrzów. Czy znajdzie się klub, który będzie w stanie wypłacać Portugalczykowi pensję w wysokości 30 milionów euro rocznie? Na myśl przychodzi mi tylko Paryż.

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.