LZS Krynki wznowi treningi pierwszego lutego

Zespół LZS-u Krynki przygotowania do rundy jesiennej podlaskiej okręgówki rozpocznie pierwszego lutego.

Klub z Krynek współpracuje z Galaktycznym i jest objęty patronatem medialnym. Dość długo jednak nie gościł na łamach portalu, ale wszystko jest do nadrobienia.

Drużyna z Krynek rundę jesienną zakończyła z dorobkiem 22 punktów na dziewiątym miejscu w tabeli podlaskiej okręgówki. Należy jednak dodać, że ze względu na wprowadzenie stanu wyjątkowego na obszarze przygranicznym, podopieczni Jana Łotysza nie mogli rozgrywać meczów na własnym obiekcie. Twierdzę w Krynkach jest bardzo ciężko zdobyć, więc gdyby nie konieczność gry na wyjazdach, punktów z pewnością byłoby „o kilka” więcej na koncie. To już jednak przeszłość i przed zespołem runda wiosenna, a wcześniej okres przygotowań.

Zespół wznowi treningi pierwszego lutego. Okres przygotowawczy będzie trwał 6 tygodni. W tym czasie drużyna będzie trenowała na boisku przy Zespole Szkół Mechanicznych w Białymstoku, czyli na popularnym „Mechaniaku”.

Zaplanowanych zostało sześć meczów sparingowych.

5 lutego (sobota) godzina 17.00 – Rudnia Zabłudów (boisko Mechaniaka)

13 lutego (niedziela) godzina 13.00 – Krypnianka Krypno (boisko Mechaniaka)

15 lutego (wtorek) godzina 20.00 – KS Michałowo (boisko Mechaniaka)

19 lutego (sobota) – Warmia II Grajewo (godzina i miejsce w trakcie ustalania)

27 lutego (niedziela) godzina 13.00 – Czarni Czarna Białostocka (boisko Mechaniaka)

5/6 marca – Sokół Sokółka (boisko w Sokółce)

***

Po zakończeniu jesiennej rywalizacji klub z Krynek przeprowadził akcję „Murem za polskim mundurem”.

Zmienia również swój wygląd obiekt w Krynkach, na którym wiosną zawodnicy LZS-u wreszcie będą mogli rozgrywać swoje spotkania ligowe.

– Realizacja zadania w ramach projektu Szlak tatarski na OSiR dobiega końca. Pięknieje powoli nasz dom, a w kolejnych miesiącach prace, które interesują nas najbardziej – czytamy na klubowym Facebooku.

Więcej informacji z Krynek już wkrótce.

***

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.