Majstersztyk w meczu podlaskiej 4 ligi. Gol z 50 metrów (WIDEO)

Kapitalnym trafieniem niemal z połowy boiska popisał się Karol Kosiński z czwartoligowego Tura Bielsk Podlaski.

Lider podlaskiej IV ligi Tur Bielsk Podlaski pokonał w minioną niedzielę 1:0 czwarty w tabeli ŁKS 1926 Łomża. Ozdobą tego spotkania był gol z 50 metrów strzelony w 66. minucie przez Karola Kosińskiego.

Była 66. minuta spotkania. Patryk Sidun wznowił wykopem na połowę rywala. Zawodnik gości przyjął piłkę na klatkę, jednak futbolówka nieco mu odskoczyła. Przejął ją Karol Kosiński, widział bramkarza na linii szesnastki i uderzył z 50 metrów. I-DE-AL-NIE pod poprzeczkę. Niepojęte. Nie wiemy, czy za naszego życia dane nam będzie jeszcze zobaczyć coś podobnego przy Orzeszkowej – czytamy na facebookowym profilu Tura Bielsk Podlaski.

Tur Bielsk Podlaski z dorobkiem 56 punktów prowadzi w tabeli rozgrywek podlaskiej IV ligi.