Marian Pelec, członek zarządu V-ligowego klubu otrzymał urodzinowy prezent od społeczności Promienia Krzywiń. „Nowe auto w barwach naszego klubu, niech służy i będzie bezpieczne”

Marian Pelec, członek zarządu Promienia Krzywiń, 13 lutego obchodził urodziny. Prezent jaki otrzymał od zawodników, trenerów, działaczy oraz organizacji Pakt Krzywiń to… nowe auto w klubowych barwach.

Marian Pelec jest osobą oddaną całym sercem Promieniowi Krzywiń. Dzięki jego działalności, V-ligowy aktualnie klub, rozwija się bardzo prężnie. Z okazji urodzin działacza, który jest dla zawodników przyjacielem, psychologiem, ale i też prawdziwym dziadkiem, klubowa społeczność postanowiła zrobić niespodziankę.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i w budynku

W tym trudnym okresie pandemii, ale szczególnym dniu jakim są urodziny Pana Mariana przygotowaliśmy niezwykłą niespodziankę, którym było… auto. Prezent zakupiony dzięki zawodnikom, trenerom, zarządowi oraz członkom organizacji Pakt Krzywiń, którzy zrobili zrzutkę.Bardzo dziękujemy naszemu Partnerowi firmie „PTAK Ubezpieczenia”, która przekazała ubezpieczenie dla Pana Mariana. W ludziach siła i to buduje zawsze nasz klub.Ideą naszej działalności jest promowanie i rozwój sportu na terenie Gminy Krzywiń, ale również na ile to możliwe pomoc i dawanie radości innym. Prezent nie jest przypadkowy, gdyż Pan Marian był zawsze i wszędzie swoim autem, które niestety się zepsuło… Dziś ma nowe w barwach naszego klubu, niech służy i będzie bezpieczne – czytamy na facebookowym profilu Promienia.

Administratorzy klubowego fanpage’a przypominają również kilka wydarzeń, w których Pan Marian i jego poprzednie auto, wspomogli Promień.

Okres przygotowawczy do rundy wiosennej, gdy graliśmy w A-Klasie i Okręgówce. Były bardzooo zimne mecze sparingowe. Tuż przed ich rozpoczęciem Pan Marian przyjeżdżał i przywoził w termosach ciepłą herbatę… jak ten gest cieszył i rozgrzewał.

Wśród zawodników zdarzały się urazy lub poważniejsze kontuzje. Pan Marian dzwonił po ortopedach i umawiał na wizytę, przyjeżdżał po zawodnika i zawoził na badania. Również odwiedzał w szpitalu.

To dzięki Panu Marianowi w naszym klubie dzisiaj są m.in. Mariusz Pietrzak, Jonasz Wojtkowiak, Antek Jankowski, Patryk Dopierała, Kamil Rowinski. Prawdziwa osoba odpowiedzialna za skauting.

Promień Krzywiń występuje w rozgrywkach V ligi wielkopolskiej (grupa II) i po rundzie jesiennej zajmuje siódme miejsce.

Źródło: Promień Krzywiń

Fot. FotoDusza

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.