Młody zespół Orła Grzegorzew potrzebuje wsparcia swoich kibiców. „Musimy wspólnie przebrnąć przez okres transformacji drużyny”

W niedzielę 6 września Orzeł Grzegorzew zmierzy się na własnym boisku z Czarnymi Brzeźno w ramach 5. kolejki rozgrywek wielkopolskiej klasy okręgowej (grupa III). Spotkanie odbędzie się wreszcie z udziałem kibiców.

Podopieczni Andrzeja Sobańskiego zajmują 12. miejsce w tabeli rozgrywek z dorobkiem 4. punktów. Młody zespół Orła przystąpi do meczu z Czarnymi Brzeźno podbudowany ostatnim wysokim zwycięstwem 6:1 w wyjazdowym spotkaniu z Wartą Pyzdry.

Zespół Grzegorzewa po długim okresie oczekiwania będzie mógł rozegrać mecz z udziałem publiczności. Zawodnicy Orła potrzebują wsparcia swoich kibiców, którzy powinni być z tymi młodymi chłopakami na dobre i na złe. Doping i słowa otuchy w trudnych momentach są na wagę złota, a podopiecznym Andrzeja Sobańskiego potrzebny jest teraz spokój, aby powrócić na właściwe tory. Krytyka? Owszem, ale konstruktywna.

Liczymy na pozytywny doping naszych kibiców, bo to jest potrzebne naszej młodej drużynie. Musimy wspólnie przebrnąć przez okres transformacji drużyny. Wszystko przed nami, musimy być razem. Jeden za drugim tak na boisku jak i na trybunach.
Razem tworzymy ten klub, w tych dobrych, ale przede wszystkim i w tych cięższych chwilach –
mówi Galaktycznemu Futbolowi Maciej Rosiak z Orła Grzegorzew.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie ligowe, po ostatnim zwycięstwie morale zespołu poszły w górę. Pokazaliśmy oblicze Orła, którego chcielibyśmy oglądać zawsze. Wierzymy, że nasza dobra gra nie była jednorazowym wyskokiem i w najbliższą niedzielę komplet punktów zostanie w Grzegorzewie. Cieszymy się również, że po wyjściu powiatu kolskiego ze strefy czerwonej do żółtej podczas najbliższego meczu będą mogli nam towarzyszyć kibice. Co prawda w ograniczonej liczbie 120 osób, ale każde wsparcie jest nam potrzebne – podkreśla.

Czarni Brzeźno są sąsiadem Orła w ligowej tabeli. Najbliższy rywal drużyny z Grzegorzewa zajmuje 13. miejsce z dorobkiem 3 „oczek”.

Niedzielne spotkanie rozpocznie się na Stadionie Gminnym w Grzegorzewie o godzinie 17.

Orzeł Grzegorzew współpracuje z portalem Galaktyczny Futbol. Klub został objęty patronatem medialnym.Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.