Młodzi zawodnicy w kadrze pierwszego zespołu GKS-u Jastrzębie

Adam Fojcik (rocznik 2003) i Jakub Kasperowicz (rocznik 2002) podpisali profesjonalne kontrakty z GKS-em Jastrzębie i zostali włączeni do kadry pierwszego zespołu. Umowy obu zawodników obowiązywać będą do 30 czerwca 2024 roku.

Adam Fojcik urodził się 9 grudnia 2003 roku, ma 190 cm wzrostu i występuje na pozycji środkowego obrońcy. Lewonożny zawodnik od 2012 roku trenował w Szkółce Piłkarskiej MOSiR Jastrzębie u trenera Jarosława Utikala, następnie był prowadzony przez trenera Marcina Rabczaka, a ostatnio występował w najstarszej drużynie juniorów GKS-u Jastrzębie w rozgrywkach I ligi wojewódzkiej, prowadzonej przez trenera Wojciecha Kanię.

Jakub Kasperowicz urodził się 2 listopada 2002 roku, ma 185 cm wzrostu i występuje na pozycji defensywnego pomocnika. Przez ostatnie 1,5 sezonu występował w najstarszym roczniku juniorów GKS-u Jastrzębie w rozgrywkach I ligi wojewódzkiej. Wcześniej, w latach 2009-2020, występował w juniorskich zespołach Pniówka Pawłowice, gdzie przed transferem do Akademii GKS Jastrzębie (wiosną 2020 roku) trenował z pierwszą drużyną Pniówka, jednak nie zadebiutował w rozgrywkach III ligi.

Obaj zawodnicy trenowali z pierwszym zespołem od początku przygotowań do sezonu 2021/2022. Pojawiali się także na boisku podczas wszystkich czterech meczów sparingowych, jakie GKS Jastrzębie rozegrał w ostatnich tygodniach.

Źródło i foto: Biuro prasowe GKS Jastrzębie

***

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.