Mundialowy konkurs Galaktycznego Futbolu z nagrodami ufundowanymi przez Flashscore. Lista siedmiu laureatów

Galaktyczny Futbol we współpracy z Flashscore zorganizował mundialowy konkurs, w którym uczestnicy typowali wyniki meczów reprezentacji Polski w fazie grupowej oraz liczbę punktów zdobytych przez podopiecznych Czesława Michniewicza. Poniżej czołowa siódemka, która otrzyma upominki ufundowane przez sponsora zabawy.

W klasyfikacji końcowej w przypadku, gdy kilku graczy zdobyło tyle samo punktów, wyższą lokatę zajął uczestnik, który podczas całej zabawy wytypował większą liczbę dokładnych wyników, następnie liczbę punktów zdobytych przez polski zespół. Gdy one również były identyczne, o pozycji w konkursie zadecydowało losowanie.

Czołowa siódemka mundialowego konkursu Galaktycznego Futbolu z nagrodami ufundowanymi przez Flashscore

  1. Bartek Kollek 8 pkt
  2. Damian Dorszyński 8 pkt
  3. Andrzej Gdański 8 pkt
  4. Jakub Trybucki 8 pkt
  5. Kera Anok 8 pkt
  6. Artur Mazur 6 pkt
  7. Małgorzata Drygas 6 pkt

Laureatów proszę o kontakt na priv (mesenger Galaktycznego lub email galaktycznyfutbol@gmail.com)

Flashcore.pl ufundował nagrody dla siedmiu najlepszych uczestników zabawy. Będą to m.in. bluzy, koszulki, ręczniki, torby, klapki, okulary. 

Zachęcam również do zainstalowania aplikacji Flashscore. Więcej informacji pod linkiem aplikacji https://www.flashscore.pl/mobile/.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.