Nowe wiadomości w sprawie Kamila Glika. Wraca do polskiej ligi, ale nie zagra w Widzewie

Jeszcze wczoraj mówiło się o tym, że Kamil Glik dołączy do łódzkiego Widzewa, ale bardzo dobrze poinformowany Janekx89 zdradził, że nowym pracodawcą 35-letniego defensora będzie Cracovia.

Kamil Glik pozostaje bez klubu od 30 czerwca 2023 roku. 103-krotny reprezentant Polski ostatnio zakładał koszulkę Benevento Calcio. Przygoda z tym klubem trwała trzy lata. Polak rozegrał w jego barwach 84 mecze.

Pojawiły się głosy, że Glik może wrócić do Ekstraklasy. Jego usługi zostały zaoferowane m.in. Legii Warszawa, Rakowowi Częstochowa, Pogoni Szczecin i Piastowi Gliwice, ale żadna z tych ekip nie była zainteresowana sprowadzeniem 35-latka.

Wczoraj Tomasz Włodarczyk poinformował o rozmowach obrońcy z Widzewem Łódź, jednak jak twierdzi Janekx89, takiego tematu nie było, a Kamil Glik jest bliski dołączenia do Cracovii.

Glik może wrócić do Polski po 13 latach. Z kraju wyjechał po rozegraniu 54 spotkań w PKO BP Ekstraklasie w Piaście Gliwice, do którego trafił z trzeciego zespołu Realu Madryt. 

Glik we Włoszech grał w US Palermo, Bari i Torino, potem związał się z AS Monaco. Następnie wrócił do Italii podpisując umowę z Benevento Calcio. Ma na koncie 183 mecze w Serie A, 128 w Ligue 1, 64 w Serie B, 54 w Ekstraklasie, 21 w Lidze Mistrzów i 12 w Lidze Europy.

Defensor rozegrał 103 spotkania w reprezentacji Polski. 

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.