Orzeł Grzegorzew gotowy do misji „Wiosna 2021”

W najbliższą niedzielę start rundy wiosennej RED BOX trzeciej grupy wielkopolskiej klasy okręgowej, a co za tym idzie do rywalizacji wraca Orzeł Grzegorzew, klub współpracujący z portalem GF.

W zimowym oknie transferowym do zespołu Orła dołączyło dwóch nowych zawodników:

Kacper Madaliński – były zawodnik IV ligowej Olimpii Koło, który po rocznej przerwie wraca do futbolu i swoją przygodę zdecydował się kontynuować w żółto-niebieskich barwach. Kacper występuje na pozycji środkowego obrońcy, bądź defensywnego pomocnika.

Patryk Kikosicki – wychowanek Orła wraca do klubu po prawie 2-letniej przerwie na występy w A-klasowym Górniku Kłodawa w którego barwach złapał doświadczenie i okrzepł na boisku. Niezwykle szybki i dynamiczny zawodnik mogący występować na pozycji skrzydłowego, a w sytuacjach awaryjnych na pozycji bocznego obrońcy.

Kierownik drużyny Maciej Rosiak podkreśla, że udało się prawie w 100 procentach utrzymać kadrę, która występowała w jesiennych rozgrywkach.

Igor Czerwiński, który rundę jesienną spędził na zasadzie wypożyczenia w Górniku Konin, wiosną na tej samej zasadzie zagra w drużynie Wilki Wilczyn. Niewiadomą pozostaje osoba Bartka Materli, który nie wznowił treningów z zespołem – mówi działacz Orła.

Pierwszy mecz rundy wiosennej zespół z Grzegorzewa rozegra przeciwko liderowi tabeli Pelikanowi Niechanowo.

Na własnym boisku podejmiemy zespół Pelikana Niechanowo, który po rundzie jesiennej przewodzi tabeli i z pewnością chce awansować o szczebel wyżej. Nasz zespół zajmuje 8. miejsce, ale wierzymy, że stać nas na więcej. Jeżeli kontuzje i zdarzenia losowe nie pokrzyżują naszych planów, to będzie tylko lepiej – podkreśla Maciej Rosiak.

Początek spotkania z Pelikanem w niedzielę 7 marca o godzinie 14. Klub z Grzegorzewa zaprasza do śledzenia relacji tekstowej na facebookowym profilu.

******

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.