Orzeł Grzegorzew w sobotę podejmie wicelidera tabeli

Zespół Orła Grzegorzew w kolejnym meczu trzeciej grupy wielkopolskiej klasy okręgowej na własnym boisku spotka się z Polonią Golina, która jest wiceliderem tabeli.

Zawodnicy Orła, który współpracuje z portalem GF, zgromadzili do tej pory na swoim koncie 19. punktów. Sobotni przeciwnik o siedem „oczek” więcej. Polonia Golina jest rewelacją rozgrywek.

– Już jutro kolejna ligowa potyczka naszego zespołu. Tym razem na własnym boisku podejmiemy zespół Polonii Golina, która jako beniaminek jest rewelacją rozgrywek i aktualnie zajmuje bardzo wysokie drugie miejsce w tabeli. Nasz zespół również plasuje się w czubie tabeli, mecz z gatunku tych o 6 punktów – mówi Galaktycznemu Maciej Rosiak.

– Do meczu przystąpimy w prawie optymalnym składzie, mamy nadzieję na korzystny wynik i rewanż za porażkę w Pucharze Polski. Niestety, mecz zostanie rozegrany bez publiczności, ale dla wszystkich kibiców mamy dobrą informację, mecz będzie transmitowany na żywo w internecie. Link do transmisji podamy na naszym Facebooku, przed rozpoczęciem spotkania. Prosimy o poważne potraktowanie zakazu przebywania publiczności na obiekcie. Kluby za niestosowanie się do nakazu są surowo karane finansowo, a taka kara dla naszego klubu mogłaby być ciężarem nie do udźwignięcia. Na jutrzejszy mecz polecam, domowe zacisze, wygodny fotel, złocisty trunek i oglądamy Orła – dodaje działacz klubu z Grzegorzewa.

Początek spotkania w sobotę 31 października o godzinie 14.

******

Przeczytaj także:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.