Perły Lublin zyskują możnego sponsora tytularnego i mają ambitne plany

Dzięki wsparciu Polskiej Grupy Energetycznej Akademia piłkarska dziewcząt PGE Młode Perły Lublin prężnie się rozwija i skutecznie promuje piłkę nożną kobiet. Nowa umowa sponsoringowa z polskim potentatem energetycznym została podpisana do listopada 2024 roku. Jak podkreśla pani prezes klubu Sylvie Przepióra jest to kamień milowy w rozwoju Akademii.

Akademia ma w swoich planach na aktualny sezon między innymi organizację dwóch obozów i turniejów. Ponadto Młode Perły już trzeci sezon z rzędu będą mieć swoją reprezentację w prestiżowej Centralnej Lidze Juniorek U-15. W strukturach lubelskiej akademii działającej przy ścisłej współpracy z „Unią Lublin” regularnie trenuje ponad setka dziewcząt podzielonych na 8 grup szkoleniowych. Standardem są całoroczne treningi piłkarskie, regularne treningi bramkarskie, dodatkowe zajęcia motoryczne, sprzęt sportowy, udział w turniejach oraz zagwarantowane miejsce w szkole sportowej.

Wzorowa współpraca dwóch lokalnych klubów: „Pereł” oraz „Unii” czynią Lublin jasnym punktem na piłkarskiej mapie polskiej kobiecej piłki nożnej, gdyż ponad podziałami według jednolitego systemu szkolenia, w zadowalających warunkach ćwiczy tu od żaczek (kategoria wiekowa U-9) po seniorki, około 140 zawodniczek podzielonych na 11 drużyn. Liczby te czynią lubelską organizację jedną ze zdecydowanie największych przedstawicieli kobiecej piłki nożnej w kraju.

Klub jest otwarty na nowe zawodniczki i kolejnych Partnerów życzliwych żeńskiej odmianie futbolu, która coraz dynamicznej rozwija się na całym świecie.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.