fbpx

Pierwszy klub pod oficjalnym patronatem medialnym portalu Galaktyczny Futbol

Chciałbym poinformać, że po krótkich rozmowach, Galaktyczny Futbol został patronem medialnym polonijnego klubu United Power Castleford.

Klub z Castleford po raz pierwszy pojawił się na łamach GF przy okazji publikowanego przeze mnie „Rankingu popularności klubów polonijnych na Wyspach Brytyjskich”.

United Power Castleford to jeden z polonijnych klubów na Wyspach. Zalążki zespołu powstały w grudniu 2013 roku. Po kilkuletniej przygodzie z piłką 6-osobowa drużyna zdecydowała się na próbę (udaną) konwersji do systemu 11-aside. Pierwszy sezon zakończył się, niestety przedwcześnie z wiadomego powodu, ale nie oznacza to, że chłopaki spasowali i nic się nie dzieje. Więcej refleksji na temat minionego już sezonu i planach na kolejny niebawem – mówi Kamil Bernaziuk.

Kamil wraz z kolegami z teamu zamierzają wprowadzić nową jakość w działalności klubu. Chcą też zaistnieć w mediach społecznościowych, które ostatnio były traktowane nieco po macoszemu. Pierwszym krokiem jest nawiązanie współpracy z Dominiką Kondzior, która została redaktorem naczelnym klubowych social mediów. Pani Dominika jest byłą piłkarką Włókniarza Białystok oraz trenerką drużyn młodzieżowych w Wakefield i Sheffield.

Galaktyczny Futbol oficjalnie obejmuje patronat medialny nad klubem z Castleford. Mam nadzieję na owocną współpracę z korzyścią dla obu stron.

W nadchodzącym tygodniu na łamach GF rozmowa z Kamilem Bernaziukiem.

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.