Promień Krzywiń rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej

Drużyna Promienia Krzywiń okres przygotowawczy do rundy wiosennej rozgrywek RED BOX Klasy Okręgowej rozpoczęła 9 stycznia.

Zespół trenuje trzy razy w tygodniu. Jak w większości klubów z niższych lig, treningi o tej porze roku odbywają się na orliku. Po przerwie zimowej z kadry zespołu nikt nie ubył. Zabrakło jedynie kontuzjowanych Huberta Chudziaka i Adriana Gościniaka. Cieszy powrót do pełnej sprawności po kontuzjach Adriana Nowaka, Huberta Wawrzyniaka i Huberta Mielcarka.

Na pierwszych tegorocznych treningach pojawiło się kilku nowych zawodników. Dwóch z nich już wyraziło chęć gry w Promieniu. Ich personalia klub poda do wiadomości po dopięciu wszystkich formalności.

W lutym i marcu zespół zagra cztery sparingi z Kanią Gostyń (10.02), UKS Śrem (17.02), Dąbroczanką Pępowo (24.02) i Krobianką Krobia (02.03). A już 10 marca przed drużyną pierwszy mecz o punkty. Będzie to zaległe spotkanie rundy jesiennej z Sokołem Chwałkowo. Tydzień później start rundy wiosennej i wyjazd do Jaraczewa na mecz z GKS-em.

Trener Łukasz Konieczny nie ukrywa, jaki jest cel jego zespołu w tym sezonie.

„Jesteśmy w ścisłej czołówce i chcemy wygrać tę ligę. Jeśli wszyscy będą zdrowi to zdecydowanie wzrośnie rywalizacja w zespole co zawsze wpływa na poziom gry. Jestem przekonany, że dobrze przepracujemy zimę i wiosną zrealizujemy nasz przedsezonowy cel.”

Foto: Wojciech Mroziński

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.